Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > Triton Classic / Tr / Le

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): redbull set korg le (Unknown Size) Download
Autor: redbull (Uploaded by redbull1)
Date Added: 23.12.2008
Downloads: 1105
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
matejas87
23.12.2008 at 15:20
e brate bsvaka cast set je strava za oriental je strava i dvojek ma ima ljudi sve ali super je
redbull1
23.12.2008 at 17:25
Evo ja sam stavio set na koji ja sviram. Pa hajde ljudi na sta vi cekate sta ste se stisli , ne sviramo svi isto. Uskoro cu stavit jos setova za Le i PA800.
Dane85
24.12.2008 at 14:06
REDBULL svaka ti cast za set... super je
Zuki-Korg
24.12.2008 at 19:56
Epa jos malo cu da stavim svoj set na Download!!!
vlaxxy
28.12.2008 at 14:41
kompletan set!!!

Svaka cast!!!
drakan
11.03.2009 at 14:28
Hvala za set! Dobar je, najbolji od svih koji su postavljeni ovdje!
roozin
18.03.2009 at 01:21
Zdravo, pozdrav do svima na ovoj stranicu i ovoj web site, yel mogu ovaj set skidam za korg triton extreme.
ivanpikaso
13.08.2009 at 12:05
Moze roozin.
Harko
19.01.2010 at 20:13
jel mi moze neko onjasnit zasto mi neide nijedna harmonika ni dx boje ah ni zurle ni gajda predpostavlljam da su semplovi ali zasto me nerade?
macara
21.03.2010 at 22:56
zasto nema za ocitavanje ono ksc


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 11:56


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije