Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Yamaha > Vce

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Dve lepe boje za yamahe PSR (446 Bytes) Download
Autor: yamahapassion (Uploaded by yamahapassion)
Date Added: 22.09.2009
Downloads: 143
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Evo kolege yamahasi da podelim sa vama jos dve boje sto sam nedavno napravio. Prva je neka siptarija rastimovana na arabic skalu iz A mol pozicije, tako da se pesme koje hocete sa tom bojom sviraju iz A pozicije. Napomena: posto je radjeno u mixing konzoli kad menjate sledecu boju svirace vam takodje u arapskoj skali pa mora da se prebacuje u normalnu skalu. Ja sve svoje jace boje pravim u registracijama pa mi skalu prebacuje automatski (savetujem i vama to). Druga boja je poznati hard brass sa legendarne DX11, tj. koliko je najblize moglo da se napravi. Boje su u .rgt formatu posto sam dodavao po dva efekta na svaku boju, morao sam da snimam kao registracije. Ove boje trebalo bi da pasu na sve PSR yamahe koje imaju portamento.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
nikolajanic1
22.09.2009 at 15:14
prva boja je sawtld2 i arapski dobro zvuci -ok,ali ovaj drugi tzv. brass neocitavam na s900 iako pise na registraciji brass ,a sawtld2 isto pokazuje i svira ,neznam ako je isti format trebalo bi ili ga nisi usnimio mozda,hvala i pozzz
yamahapassion
22.09.2009 at 15:33
Pa ja sam taj hardbrass i pokusao da napravim od SawtoothLtd2 posto mi je ta boja u osnovi posluzila kao ideja za hardbrass. E sad koliko sam uspeo hehe... Ali mislim da boljeg od ovog nema (bar za sada). Znaci fabricka boja je ista, sa normalnom skalom, bez portamenta i sa izmenjenim efektima tako da bi morala potpuno drugacije da zvuci. Trebalo bi i na s900 tako, evo sad cu snimiti jedan primer na brzinu pa mi reci jel i kod tebe tako...
nikolajanic1
22.09.2009 at 16:11
evo kolega jesam isprobao i to zvuci isto na s900 idea ti je dobra i moze da posluzi iako nije kao pravi brass ali super je i to ,sad je sve jasno i puno hvala,pozzzzzz
yamahapassion
22.09.2009 at 16:13
Daleko od pravog sa DX-a, ali ko sto ti kazes, moze da posluzi Cim "nasminkam" nove boje stavljam ovde da se sluzite... Tu smo da se ispomazemo. Pozzz
nikolajanic1
22.09.2009 at 16:31
super pozzzzzzz


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 19:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije