Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Goko33 pa80 (9,33 MB) Download
Autor: goko33 (Uploaded by GOKOARSOV33)
Date Added: 19.04.2010
Downloads: 166
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Evo set koji ja koristim u mog pa80 i 16mb flash.
Postavicu i Becap celog sajzera
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Milivoj
20.04.2010 at 16:43
Postavi neki demo snimak da cujemo kakv je set jer procedura je ubacit back-up pa vract drugi..hvalai pozz
GOKOARSOV33
21.04.2010 at 12:36
Evo kolega ovde imas demo snimke pa mozes preslusati http://audioo.com/tracks/search/?q=goko
a mozes naci i tu u sekciju demo snimci GOKOARSOV33 pozz.Postavicu i becup celog sajzera jer su mi i fabricne ritmove preradjeni sa semplova.
roki
21.04.2010 at 19:39
Prijatelju kao prvo Hvala na trudu,ali meni nije nista posebno,kolegama iz dijela makedonije ce sigurno dobro doci.
Bubnjevi i Bas mi se svidja.ali ipak svako ima nesto svoje.Bez ljutnje ovo je bilo dobronamjerno veliki pozdrav od rokija
GOKOARSOV33
22.04.2010 at 02:39
Samo ti baci ako ti se ne svidja nema FRKE svako sa svojim ukosom.
KorgPA50JV
22.04.2010 at 14:08
Auuuu super ti radi masina. Imas li jos neki nasi ritmovi na setu sem ovih sto si postavio. Mislio sam na Rumbu, dvojku, Oriental, Beat. itd...? Kad ces celi Backup da postavis kao sto si obecao?? Imas li mozda na tom backupu (16Mb fleshcard) mesta za JV drumkit da ubacis pa da stavis posle sve kompletno ponovo na DOWNLOAD?
Minicevac
25.04.2010 at 14:25
Bravo majstore!Svaka cast!Nadamo se da ces postaviti i bek-ap kartice...Ja takodje imam pa80 sa 16mb pa cu postaviti sve sa kartice gde su solo boje sve lepo slozene.Pozdrav
AmirBosna
27.04.2010 at 13:19
JOJ.
Nemogu da skinem ovaj set pise nesta na engleski poslije kad sam pretisno download kako mogu to da napravim?
GOKOARSOV33
27.04.2010 at 19:35
Pozz kolege becup kartice vec je postavljen
GOKOARSOV33
29.04.2010 at 20:01
ok nema freke
koja
30.07.2010 at 17:18
Da li moze ovo za pa50?
GOKOARSOV33
28.08.2010 at 03:55
Na zalost nece moci u celinu jedino ako preradis sve ritmove i stavis sintetic boje i kitove pozdrav
GOKOARSOV33
28.08.2010 at 03:59
Kolege dali mi neko moze pomoci da nadjem karticu 16mb jer sam ja moju vec pojebao ili ako neko od vas ima nek se javi moj skajp goko.arsov Makedonija


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 07:59


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije