Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Anonimna yamaha psr s910 (43,0 KB) Download
Autor: Djurao (Uploaded by Djurao)
Date Added: 13.11.2011
Downloads: 34
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Anonimna
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Nergad2010
16.11.2011 at 14:01
Zelio bih da te pozdravim i da ti kazem da su ti stvari mrak. Jedno pitanje:ja koristim Psr s900 i vidiom sam da tvoje boje nema sanse da ucita moja yamaha ali se desava da samo poneki od tvojih ritmova mogu ocitati. Da li je to normalno ili je greska na mojoj yamahi?
Pozdrav
Djurao
22.11.2011 at 05:26
Pozz.nije greska.drug mi ima s900 i kod njega isto nije htelo al imam na ce-deu negde sve te ritmove koje bi trebali raditi na s900 videcu sutra da ih uploudujem pisace ritmovi za psr s900 i s910 pozz
smuchac
24.11.2011 at 18:48
Meni od svih vaših ritmova radi možda 10 njih jer nemam S900. Imam PSR 3000 i sa Style Format 2 Converter sam poriktao svih i sad svi rade.
Sve boje koje ste postavili,rade na PSR 3000. Pozdrav!
Djurao
25.11.2011 at 00:03
Eto super.ja na s910 kad ritmu promenim bas ili bubnjeve ili bilo sta i snimim tako. onda ove nize serija psr -s... nece da ocitaju jer verovatno nemaju te bubnjeve i bas i ostale instrumente mislim da je do toga nisam siguran. al eto objasnimo kolega kako i to moze da se sredi pozz
Djurao
26.11.2011 at 20:30
Yamaha psr s900 i 910 namenski 1 pa do 9 su uploadovani sigurno cete naci nesto dobro pozdrav


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 12:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije