Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Yamaha > Rgt

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Nove boje (registar) za yamahu PSR (841 Bytes) Download
Autor: yamahapassion (Uploaded by yamahapassion)
Date Added: 06.07.2010
Downloads: 177
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Evo da okacim jedan novi registar sto sam pravio na svojoj yamahi. Mislim da ce pasati za sve psr aranzere pocev od psr 1000 pa nadalje (koji imaju portamento). Ima 8 boja (6 juznjaka i 2 kontre). Ocekujem komentare da znam da li da pravim i dalje
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
yamahapassion
11.07.2010 at 11:12
Hvala druze Nermine na lepim recima, sada upravo kombinujem par osnovnih ritmova za JuVe, mislim da to jos niko nije uspeo na yamahi ovako napraviti. Imam dobru osnovu pa bi trebalo izaci nesto dobro od toga. Uglavnom kad uradim to stavicu demo pa da poslusate. Pozdrav veliki.
Nergad2010
10.07.2010 at 20:27
Znam da ti znas da si car na klavijaturama ali moram ti reci jos jednom kada sam cuo tvoje ritmove i boje, zvuce skoro isto kao korg.
Jos jednom da te pohvalim poz. Nermin.
yamahapassion
08.07.2010 at 14:03
Hvala, pravim i dalje, pa kad bude sta dobro ispalo kacim...
nikolajanic1
08.07.2010 at 12:53
super ti je ovo!
Nergad2010
13.08.2010 at 09:44
Cuo sam tebe i jos jednog naseg zvucite veoma dobro.Imam osjecaj da vi boje obradjujete preko programa ali u svakom slucaju svaka cast za boje a bogami i za prstice. Poz: svima Nermin
Nergad2010
24.05.2011 at 11:26
Zelio bih da te pozdravim jos jednom i potvrdim da si kralj na yamahi. Mali problem je da si zaboravio svoje kolege i ne uplaudujes nista novo.
Nemoj se ljutiti na kritici, mnogi sto su dobri na klavijaturama uplauduju ali ja nesto najvise volim tvoje boje i ritmove.
Nadam se da se ostale kolege nece ljutiti ali kralj ostaje kralj. Pozdrav svima.
darkones
17.03.2013 at 22:17
Ljudi, pozdrav. Nov sam ovde i imam PSR S-650. Da li mogu da ucitavam boje sa USB kao sto mogu ritmove?


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 21:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije