Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): zmija zaba sva 3 intra ( popravljen i transpoze) (11,2 KB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by medino)
Date Added: 01.04.2009
Downloads: 912
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
evo,izvinjenje moderatorima,malo sam bio brzoplet,uradio sam ritam i da ga sto pre postavim nisam proverio tacnost intra...evo ovaj 100% radi dobro iz Fm,znaci intro 1 normalno Fm,intro 2 - F dur i treci intro - intro 2 Fm...

jos jednom modovi sorry sto gomilam bespotrebno,ali eto,mozete obrisati predhodni...
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
shown
03.04.2009 at 00:11
joj meni non stop ostecene fajlove pokazuje sta je u pitanju
medino
03.04.2009 at 17:46
ne znam,evo ja ga sad ponovo skinuo i kod mene radi
irenas18
27.09.2009 at 15:17
radi pa razbija tnx


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 14:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije