Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Razno za klavijature > Software za klavijature

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Roland G70 OS VERZIJA V3 MANUEL (1,48 MB) Download
Autor: flosarka (Uploaded by flosarka)
Date Added: 21.10.2023
Downloads: 1
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Stavio sam na upload Roland G70 OS V3 verziju koja ima ogromno poboljšanja prema Os v2 naročito uključujuči OTS koji sada rade automatski to jest koji prije nisu radili sa ritmovima poboljšani su svi zvukovi,ritmi i tako dalje.
Pošto sam zaboravio da dodam ovaj manuel pored stavio sam ga naknadno pa neka ga moderator složi ako to može tako da bude zajedno.U tom manuelu napisane su funkcije koje su na V2 i koje su poboljšane na V3.Taj OS stavio sam zato jer se ne može više skinuti ni sa Roland stranice na kojoj su ostavili samo manuel upustvo o OS skinuli verovatno zbog prodaje novijih modela klavijatura na koje su stavili ta poboljšanja verovatno E80.
Taj OS mi poslao Kris Nicholson iz ZDA koji ima valjda sve modele klaviatura vrhunski je muzičar i bavi se takođe demonstracijama i programima klavijatura.Pa sad ako neko ima G70 i nema tu verziju neka je skine i ako mu budu potrebne možda još koje informacije neka me kontaktira.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 14:43


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije