Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Roland

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Roland G600 Set za zivu svirku!!! (47,2 KB) Download
Autor: AcaG600 (Uploaded by AcaG600)
Date Added: 18.06.2012
Downloads: 105
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Evo da podelim sa svim clanovima svoj licni set za Roland G600 koji koristim u zivoj svirci....Set je uradjen kvalitetno, iznivilisane su sve boje tako da ni jedna boja ne strci u odnosu na drugu....Ima harmonika, truba, organa, DX boja, Saxofona i mnogo cega drugog....Ritmovi su takodje dobro i kvalitetno uradjeni....Ima dvojka, begin, rumba, sa sa, orijenal, sirtaki, 7/8 koji ubedljivo najbolje radi od svih 7/8 koje sam probao i vlaske trube za pesme kao sto su Djurdjevdan i slicno....Nadam se da ce vam se dopasti set....Pozdrav
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
ktisljar
20.06.2012 at 14:44
Hvala Aco!
AcaG600
20.06.2012 at 18:19
Nema na cemu druze!!!
dencann
17.10.2013 at 13:38
hvala puno
milosfantom
20.11.2018 at 14:03
drugovi ako moze neko da mi skine ovaj set i meni posalkje na email ja nemogu da bga skinem
evo email
milosselimovic@hotmail.com


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 13:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije