Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > Triton Studio / Extreme

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): tamburica i prim zip.. (1,51 MB) Download
Autor: evo nešto sam zaboravio pa me kolega ispravio, hvala kolega.... (Uploaded by tonijo)
Date Added: 13.10.2008
Downloads: 457
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Korgminator
14.10.2008 at 02:55
hvala ti na ovom poklonu...da li si ti ovo semplovao ili? hvala jos jednom
korg_player
14.10.2008 at 11:03
prijatelju ma nema problema, tamburice su stvarno prva liga. lijepo zvuce, ajde samo kad stignes stavi i onaj zvuk tipke od harmonike. pozdrav
Alen Prstec
14.10.2008 at 17:50
Doobre. Hey, sorry kaj smo te jučer zezali komentarima
imported_romario
15.10.2008 at 23:34
dobre tamburice.
trebaš li bas prim?brać?
sieben
11.02.2009 at 16:37
pozdrav decki!imam ketron sd5 i tamburice mi se ne svidaju,ustavri to su neke madoline kaj ja znam mjesanac.neznam kak da stavim u njega neke malo bolje zvukove jer on nema usb prikljucak,ide disketa a neznam jer se moze tak zvukovi stavljat na kljavu!!!ak mi mozete pomoci bil bi vam zahvalan!!pozdrav
giorgos17
15.04.2009 at 21:29
thx a lot


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 19:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije