Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): SAPKO_NOVO (bez virusa) (2,10 MB) Download
Autor: superijal (Uploaded by vingula)
Date Added: 27.10.2008
Downloads: 378
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Evo netko je ovo stavio sa virusima,virusi su bili u Exe fajlovima koji izgledaju kao neki folder windowsa sa ekstenzijom EXE (npr. Backup04.EXE)

Sad bi trebalo sve bit OK.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
ROBOT
29.10.2008 at 21:30
set je odlican svaka chast!!!!
superijal
31.10.2008 at 21:29
pozzzz drug drago mi je da nema virusa to je moj set
superijal
31.10.2008 at 21:31
nadam se da cem vam se svidjet sory opet za viruse otklonio sam to na racunaru to mi je jaran hamso rekao kako da odradim pozzzz hamso a inace imam bolji set od ovog za pa 50 za boljom doradom cucete primjerke pa 50 i triton pozzzz raja opet sooryyy za viruseeee
superijal
31.10.2008 at 21:31
vingula i hvala sto si postavio ovo
Pancevac
21.04.2009 at 16:16
uh koja greska!!!! ja se izvinjavam... moja greska,nema virusa izvinjavam se!!!!
jocaww
01.06.2010 at 15:53
treba mi pomoc za owaj backup!kada se ubaci extra radi sve!al kad ugasim i sledeci put upalim klavijaturu nestane mi gitara tj nemam oktave pise empty!ako neko zna sta je problem neka javi.imam korg pa60!pozzz


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 18:23


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije