Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): namenski ritam za yamahu (6,9 KB) Download
Autor: gagan (Uploaded by gagan)
Date Added: 02.11.2009
Downloads: 169
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
jerdan namenski za yamahu . cekam komentare !!!!!
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
VUNIMRAV
03.11.2009 at 10:15
Evo Dragane,juce smo pricali,a ja danas imam potrebu da te ovako javno pohvalim i da ti se zahvalim prvenstveno u ime mnogih jamahista,koji su bukvalno "kuburili 'sa dobrim ritmovima,i samim tim nesvesno podcjenjivali mogucnosti PSR serije,ali tvojim prikljucenjem i nesebicnim radom si prosto obogatio kolekciju ritmova na davnlodu,jer tamoje bilo svega i svacega,ali bolje jedna dobra dvojka nego lose iskonvertiranih 20.Hvala ti jos jednom u moje ime i mogu slobodno reci i u ime dosta jamahista.
nikolajanic1
03.11.2009 at 17:39
Eto i ja cu se pridruziti pohvalama ,i otvorio sam poseban folder sa tvojim ritmovima kao sto sam vec ucinio sa nekim drugim kolegama npr: jimiboj ,maxo ,siemens,zdravko itd nemogu sve da nabrajam ,sve pozdravljam i znam koliko je truda potrebno za svaki rad i to treba da se pohvali,naravno neko moze vise i bolje, neko malo manje.moje misljenje je sve je bolje od nicega jer neki imaju ali nista ne daju samo skidaju i jos kritiziraju eto to nevalja. pozzzzz
gagan
03.11.2009 at 19:23
Sta reci ... nego hvala vam puno . bice toga jos
Nergad2010
09.06.2010 at 16:00
Nema se sta drugo reci nego SUPER. pozzz


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 21:01


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije