Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Dobro je to (7,2 KB) Download
Autor: dekiciric (Uploaded by dekiciric)
Date Added: 24.12.2009
Downloads: 213
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Sa fabrickim programima je,sredite po svom ukusu.
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
nikolakg
25.12.2009 at 00:15
Hvala
Marco7
25.12.2009 at 00:29
Dobar style,ja sam ga radio kad je izasla pesma ali je i ovaj uradjen odlicno!Samo treba neka ritam gitara da popuni malo cetvrtu varijaciju
nikolakg
25.12.2009 at 01:40
Kad sredis to Marko ti postavi ponovo...trebace..
dekiciric
27.12.2009 at 16:02
Marco7,licno mislim da bi pre pasovala neka harmonika,tj. accordion.
Marco7
27.12.2009 at 17:10
Stvar ukusa,harmonika bi pravila guzvu i smetala bi jer nikada ne moze sa aranzera da harmonika odradi ritam kao pravi harmonikas sto bi to dinamicki odradio Postavicu i ja moj ritam kad donesem veceras instrumente kuci Nidzo
dekiciric
27.12.2009 at 19:50
Ja zapravo koristim sasvim drugi ritam za ovu pesmu,ovaj mi se nimalo ne dopada,nekako nema m...ritam koji koristim je sa flanger-om i distorzijom na acc-ima i zvuci nenormalno mocno..neka vrsta rock rumbe,ovo su radili momci iz komsijskog mi Nisa i obicno odrade sve ritmove fenomenalno(primer 'Carsije' koju sam takodje postavio),ali sa ovim su me malkice razocarali.
Marco7
28.12.2009 at 11:35
Pa da deki,prazan je i zato kazem da treba da se malo dopuni u cetvrtoj varijaciji cisto da drmne!Ja sam uzeo ritam Cija si nisi i prepravio ga totalno i koristim taj ali je ovaj uradjen bas original ali ne pomera jbg
dekiciric
28.12.2009 at 11:52
I ja sam prepravio isti ritam,nabudzio ga efektima i promenio neke acc-e..za razliku od ovog pomera dzigericu


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 11:46


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije