Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Neeraa.set (1.006,7 KB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by nermin94)
Date Added: 07.03.2009
Downloads: 883
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Pozzzz ljudi.Kao sto vidi te stavio sam jedan set na download centar.Ovo su sve najbolje boje koje ja imam znaci, a pogotovo ritmovi da ne govorim.Ritmovi su znaci extra nemogu biti bolje sredeni za mene, sad ne znam kako ce navasem sintu to zvucat.Ovo je set direkt sa mog sinta.Tu imate ja mislim 10 user-a ritmova namjenski,rumbi,dvojki,begin itd.Znaci ukratko svega.Molim vas skinite nece te se pokajat.I ostavite komentare.Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
alen248
31.03.2009 at 17:35
Ja sam mislio bog zna kakav je set. Nista posebno!!! Pozzzzz
darkodax
26.03.2009 at 10:59
Svaka cast!!! Ovo je jedan od boljih setova, ja sam odusevljen! Kod mene za sada nista ne blokira i nadam se da nece
Jos jednom, sve pohvale
NormalaBrato
27.03.2009 at 02:49
najbolji si... jos jedan set stavis bit cu oduseven!!
NormalaBrato
27.03.2009 at 02:45
wowwwwwwwwww ovo je najbolji set sto ima na ovoj stranici. hvala hvala hvala !!!
archie
21.03.2009 at 13:47
EEEJJ svaka čast za ovo sve sam do sad trazio neke setove po netu i kupio viruse, AL OVO JE NAJBOLJI SET KOJEG SAM ISPROBAO NA SVOJOJ KLAVIJATURI pa ima ono i boljih mozda..

ali do sad za mene naj bolji.

meni sve super ide nista neblokira.

najviše mi se svidjaju ove boje i ima ORIGINAL BOJA ZA EJ ODKAD SAM SE RODIO.

svaka cast

ko misli da ima boljih setova nek nakaci link do njih pa da isprobamo.

pozzzz
djordjew
28.03.2009 at 21:08
a jooooj nece da mi kopira na disketu ovaj set neznam zasto a tako bi ga volio probati ((((((((((
nermin94
22.03.2009 at 01:29
Hvala na komentaruuu.Pozzzzzz
darkojovanovic
30.03.2009 at 22:45
mogo bi da napises za koju je klavijaturu????
phaeton777
07.03.2009 at 22:09
Hvala Nermine sto si postavio ovo ali ima 10 puta boljih setova , plus to sto zablokira klavjaturu pa je moras svaki put gasiti . ok mozese nesto izvuci ali nisu NAJBOLJI ritmovi EXTRA stilovi kao sto kazes . Pozz
eliteband
18.04.2009 at 15:25
treba obratiti paznju da u style folderu ima jos usera i da ih ucita preko fabrickih pazite da vam se ne desi kao i meni .pojedini ritmovi su ok


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 22:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije