Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 10 od ukupno 10
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: Teodor
Forum: Korg 08.04.2012, 00:05
Odgovori: 32
Broj Pregleda: 5.261
Upisano od Teodor
Ljudi, o cemu vi pricate??? nikadvisekorg, to...

Ljudi, o cemu vi pricate???
nikadvisekorg, to sto pricate ste sigurno vidjeli na korgovom forumu (i ja sam) ali tamo se prica o koristenju CF kartice umjesto HD-a u klavijaturi, pomocu IDE to CF...
Forum: IT Sektor 26.02.2012, 12:17
Odgovori: 29
Broj Pregleda: 9.147
Upisano od Teodor
Ja sam imao ovakav kabal i radio je savrseno, dok...

Ja sam imao ovakav kabal i radio je savrseno, dok nisam slomio ovu bazu na sredini. Sada sam narucio isti ovakav i cekam da stigne.. Nemam nikakvu zamjerku. Jos nekoliko ljudi znam koji imaju ovaj...
Forum: Korg 05.07.2011, 07:36
Odgovori: 6
Broj Pregleda: 2.154
Upisano od Teodor
Ovako kolega.. Svaka ''semplovana boja'' da tako...

Ovako kolega.. Svaka ''semplovana boja'' da tako kazem, ti se sastoji iz KMP i KSF. KMP je ustvari program koji zauzima jako malo, a KSF je sempl, snimljen zvuk i on zauzima vise, zavisi koliko je...
Forum: Korg 04.05.2011, 23:24
Odgovori: 1
Broj Pregleda: 1.206
Upisano od Teodor
Mozda je u tom setu u globalu podeseno da ti...

Mozda je u tom setu u globalu podeseno da ti velocity/expression aktivira fill. Vjerovatno ti kad malo jace ''udaris'' lijevom rukom on pokrene fill. Idi na menu i negdje na pretposlednjoj ja mislim...
Forum: Korg 29.04.2011, 22:17
Odgovori: 16
Broj Pregleda: 3.810
Upisano od Teodor
Ja radim Cubase/Style works/korg pa80 i takodje...

Ja radim Cubase/Style works/korg pa80 i takodje imam problema sa dinamikom, samo nisam siguran da su nam muke iste :). Kod mene ritmovi izlaze sa dinamikom, znaci cuje se npr. da tomovi ne udaraju...
Forum: Korg 29.03.2011, 16:50
Odgovori: 6
Broj Pregleda: 2.592
Upisano od Teodor
ides na dugme write i onda proberes poslednju...

ides na dugme write i onda proberes poslednju opciju Current style ako zelis da snimis promjene na ritmu (tj 8 traka od pratnje-accompainment tracks) a STS pa proberes 1,2,3,4 ako zelis da snimis ono...
Forum: Korg 04.03.2011, 01:23
Odgovori: 17
Broj Pregleda: 3.489
Upisano od Teodor
ovako.. ispricacu ti za korg pa50/60/80, jer je...

ovako.. ispricacu ti za korg pa50/60/80, jer je tema zapoceta za pa50 pa pretpostavljam da ga i ti imas..
znaci ovako.. u style play mode proberes ritam u koji hoces da ubacis taj forspil, pritisnes...
Forum: Korg 03.03.2011, 09:13
Odgovori: 3
Broj Pregleda: 1.567
Upisano od Teodor
mislim da nemas tu mogucnost da ti pad automatski...

mislim da nemas tu mogucnost da ti pad automatski aktivira i metronom.. Koliko sam ja upoznat sa tim, metronom radi kada snimas ritam i u sequenceru. Ali mozes da improvizujes tako kako sam ti...
Forum: Korg 28.02.2011, 11:25
Odgovori: 3
Broj Pregleda: 2.190
Upisano od Teodor
Moj dobar prijatelj ima pa800 i jednom sam bio...

Moj dobar prijatelj ima pa800 i jednom sam bio prisutan kad ga je otvorio. Kod njega je bilo ovo, ali kako sam ja mogao da vidim to nije nista vise nego jedna obicna sina na koju se disk montira i...
Forum: Saveti za kupovinu 19.02.2011, 02:09
Odgovori: 8
Broj Pregleda: 3.208
Upisano od Teodor
Moj glas ide za korg.. Stvarno fino zvuci ritam...

Moj glas ide za korg.. Stvarno fino zvuci ritam sekcija, a i sto kolega kaze, za korga mozes da nadjes sta god ti padne na pamet..
Rezultat od 1 do 10 od ukupno 10

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 10:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije