YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Saveti za kupovinu (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=75)
-   -   savet oko cenu za korg pa1x pro (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=22962)

milepsr 17.06.2012 13:10

Citat:

Originalno postovano od Minicevac (Post 217999)
Covek imao pa2x pro kupio ga i ubrzo prodao i vratio se na pa1x pro jer su mu falile neke boje koje nema na pa2x pro...

=))

nikadvisekorg 17.06.2012 16:09

elite je isto sranje što i običan pa1xpro samo je u startu dolazio sa mp3 bordom, piano exp i još par dodataka na nekim tržištima..... ljudi misle elite znači sad nešto mnogo bolje, jedina razlika je u tom natpisu koji stoji na klavijaturi jer pojedinci prodaju neupućenim po skupljoj ceni, a iz klavijature sve povađeno osim harddiska. Elita je onaj ko plati takvu klavijaturu skuplje od običnog pa1xpro a da u njoj nema ništa osim hdd-a.

sale_band 17.06.2012 17:57

Isto sto ti je sada PA800 elite... Isti sint samo dodje sa 80GB hard diskom...

Svirac bt 18.06.2012 15:20

dogovorili smo se na 1100 evra sa hard disk mp3 futrola , ja mislam da je ipak mn bolja masina od mog pa500 oseticu razliku :D
Dodato:
mnoge me savetuju da uzmem pa800 nego pa1xproo :/

Minicevac 18.06.2012 18:32

Jeste smesno,ja to nikad ne bih uradio ali kazem sta je on uradio...Ali stvarno neke boje nema na pa2 koje su bile na pa1 e sad da li su bolje ili nisu to je stvar ukusa a ti Mile mozes da se smejes koliko hoces
Dodato:
Ne bih rekao da je pa1x pro elite sranje i neznam zasto uopste pricas tako?To sto si ti imao pro a neko elite nema potrebe da pljujes po klavijaturama...Hard disk moraju da imaju i jedan i drugi jer odatle ucitavaju semplove u ram.Mp3 board znaci dosta i kosta 100e najmanje,cd rezac,klavirsko prosirenje i Vif3...Zvuk je isti ali dodatna oprema znaci!

nikadvisekorg 18.06.2012 22:20

Citat:

Originalno postovano od Svirac bt (Post 218277)
mnoge me savetuju da uzmem pa800 nego pa1xproo :/

ti što te savetuju neće da ti daju pare kad trebaš da menjaš ploču i ram na isti taj pa800..... a obično takve savete daju oni koji "slučajno" prodaju pa800.

@minicevac ne pljujem ja pa1xpro elite, čitaj malo šta sam napisao, koja je razlika između pa1xpro elite (koji naravno ima sve) i pa1xpro koji ima mp3 bord, hdd, cd rezač (koji ničemi ne služi) ako mi kažeš neku konkretnu razliku osim toga što piše elite vodim na pijenje dok se ne u*ereš =))

samo ne razumem šta nekome vredi to što piše elite da plati skuplje ako je neko poskidao i mp3 bord i ostalo a prodavci obično traže veću cenu za elite, a zbog čega? Jeftinije da se kupi običan pa1xpro i da sam kupiš sve ostale dodatke nego da platiš nekome porez na luksuz zvan elite.

mp3 bord ako prodaš više od 80e poklanjam ti ga, ja sam prodao 10 komada od nove godine do sad, jedva 70-80e izvučem, cd rezač ide bilo koji ata od starijih laptopova, 5-6 evra najviše, klavirsko proširenje sam poklonio ionako ničemu ne služi pored semplova, a može za 30-tak evra da se nađe, novo je 55 evra, a taj vif kome to treba uopšte? u pitanju je video izlaz, šta će to nama?

Da li to što sam nabrojao vredi 400e više? Ja mislim da NE.

Minicevac 19.06.2012 01:11

Jebes ti to ako neko prodaje pa1x pro elite a izvadio mu mp3 board i ostalo i ostao mu samo natpis.Moj je bio kao iz fabrike pa sam ga zato prodao za 1450 i to pre mesec dana ,sa torbom koja u najmanju ruku vredi 50...E sad taj pa1 pro za 1000e nije u sjajnom stanju,stranice oguljene od transporta,tasteri razmrdani,pitanje kako radi ekran i kod prelaza otisci od prstiju i sve to ukazuje da je koriscen najmanje 5-8 godina sigurno.Iskreno mislim da pa1x pro bez ikakvih dodatak u perfektnom stanju koji maltene nije ni sviran,sto je retko da se nadje doduse ali nadje se s vremena na vreme, vredi 1200 ,kad za pa800 traze 1400 pa i vise a on je po meni ispod pa1x...

brajo456 24.06.2012 14:25

Oprostite sto upadam ko padobranac, kolika je realna cjena obicnog pa1x u odlicnom stanju sa hd 20 gb 32. Ram i cd przilicom?
Postovano sa mobilnog uređaja

Minicevac 25.06.2012 02:30

Ako je fino sacuvana klavijatura u najmanju ruku 1200e vredi kod nas...

nikadvisekorg 25.06.2012 04:07

pusti to koliko vredi, nego kaži čoveku koliko se prodaje.....


Trenutno vrijeme na Forumu 00:41

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org