YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Zvučnici (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Hk linear 5 112 ili Yamaha dsr 112 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=30756)

hadzidinic 30.07.2018 16:57

Nista cudno, tako je i sa svim ostalim prodavcima instrumenata i opreme.

GALA 30.07.2018 19:20

Ma svi oni muljaju i to ne treba uopce vjerovat...

Tomy 31.07.2018 16:28

nisu krivi prodavači. oni samo prodaju. krivi su proizvođači koji ne prave više kvalitetnu opremu!

MarjanMilosevic 31.07.2018 23:43

Kakav vi realno kvalitet ocekujete od nisko budzetne aktivne kutije?
Kupite na primer RCF TTL5, pa vidite dali radi il ne radi i kakav je kvalitet.
Ili neku Meyer ili Lacoustics aktivnu kutiju.

dekiciric 02.08.2018 11:02

Proizvodjaci definitivno mnogo grese danas. Prekjuce sam kupio nezavrsen proizvod! Priznali su gresku i dobio sam zamenu, ali mislim da kompanijama sa velikim reputacijama tako nesto ne bi trebalo da se desi.

ilixev 05.08.2018 08:59

Po mom misljenju ne treba toliko raspravljati o tome odakle proizvod potice.Bitno je da je to originalan proizvod i da doticna marka stoji iza njega da nije kopija kineska.A to sto se proizvodi u Kini danas to nema veze.Pa sve firme svoje pogone danas imaju u Kini ali to je ta firma i sve je uradjeno po standardima i proslo kontrolu doticne firme.Pa sutra kada neka firma napravi pogon u nasem EX-yu regionu a mi budemo u EU sta mi smo kao pametniji i precizniji u sklapanju od Kineza?Ne verujem.Tako da je bitno da nije sto ja Kazem Kineska mala privreda tj. kopija a sve ostalo je dobro sto opet zavisi od modela do modela i koliko su se inzinjeri potrudili a ko sklapa to i nije vazno.

Alekso 05.08.2018 13:52

hk linear 5 115 kosta skoro 1000e jedna kutija,to nije niskobudzetna kutija,naravno da svako ocekuje da to zvuci onako kako treba,nisko budzetne su od 200 300e.ja zelim kupiti i meyer sound i lacoustiq ali gde to probati testirati ko prodaje meyer kod nas ,niko,uzmi primer samo u makedoniji postoji jedna radnja artist,pa to je sramota,godinama im stoi ista roba u prodavnicama,nista novo

MarjanMilosevic 05.08.2018 15:29

Alekso, samo ti spremi pare. Ima svega u Makedoniji. Meyer i Lacoustics neces nigde naci u prodavnici. Ni u Americi.

Banco 05.08.2018 22:58

I RCF je otišao u Kinu. TT22a mk2 su kolegi iz posla, pevaču, žestoko pravile problem. Nove kupio u Mitrosu, nosio na reklamaciju u garantnom roku više puta. Toliko o RCF kvalitetu.
Nisu mogli da mu reše problem i na kraju mu poruče nove, kompletne, original module. Znači, kutije su sasvim regularno deklarisane Made in Italy... piše na njima, oće oči da istera, ponose se Italijani time. Stižu novi originalni moduli, RCF ambalaža... a na samim modulima sa unutrašnje strane Made in China! I sada, ko koga ovde...

MarjanMilosevic 05.08.2018 23:09

Da bi bio proizvod made in Italy potrebno je da 60% komponenti bude evropskog porekla. Zakon je manje vise isti svuda. RCF oduvek koristi Digipro pojacala koja se rade u Kini.


Trenutno vrijeme na Forumu 05:20

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org