YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Brisanje materijala sa download centra (pitanja vezana za UPLOAD materijala) (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5619)

Vaxter 21.08.2008 01:59

Brisanje materijala sa download centra (pitanja vezana za UPLOAD materijala)
 
Primeticete da fali dosta stvari sa download centra.
Uglavnom korg samplovi, i gomile demo mp3-a.
OVO NIJE SLUCHAJNO!
SVE shto ne bude bilo u kategoriji koja je za to predvidjena ce od sada biti brisazno!
Pa shta smo se mi toliko zajebavali sa pravljenjem tih kategorija na download centru, ako ih niko ne poshtuje???
Vidim da moderatori po neku stvar premeste pre nego shto je propuste, ali to nije njihov posao!
Sreca vasa da su popustljivi...
Od sad brishem SVE shto nije u pravoj kategoriji!

milanche007 21.08.2008 02:24

nego staRED RAD I DISCIPLINA:-)

ognjen-ogy 21.08.2008 02:36

Taman tako ....

Vaxter 22.08.2008 22:54

Danas nisam propustio harmonike za psr1500 i neki set za korga...
Razlog poznat...

Vihor 16.09.2008 01:36

Citat:

Originalno postovano od Vaxter (Post 47527)
Danas nisam propustio harmonike za psr1500 i neki set za korga...
Razlog poznat...


Koji je tacno razlog g.Vaxter? Vjerovatno to moje harmonike nisu pustene na download? :-@ Nema veze ionako jel vidim da postoje odredjene predrasude prema nekome ili necemu, al ne mari....

Vaxter 16.09.2008 03:36

Malo loshe vidish... ;)
Ja sviram iskljuchivo Yamahe, ako si na takve predrasude o nechemu mislio.
A shto se nekoga tiche, toga nema.
Izbrisane su zato shto su bile u kategoriji ritmovi.
Ne znam bash da su harmonike ritam...
Ono shto je postavljeno u pravu kategoriju propustim.
Shto nije brishem.
Ako sluchajno naletim na neshto shto je vec propustio neko od moderatora, i to brishem.
Razlozi za brisanja su gore lepo obrazlozeni, ali mi se chini da ih nisi ni chitao...
Kategorije ne postoje sluchajno!
Postoje da bi se oni koji traze neshto lakshe snashli, a ne da svi svaki chas zapitkuju na forumu gde se shta nalazi.
A chini mi se da sam i par tvojih postova, a mozda i tema, izbrisao ovih dana.
Oglasi koji su postavljeni u sred neke teme, teme postavljene po ko zna kojim kategorijama...
Ranije su ljudi za toliko prekrshaja dobijali banane, ali hajde...
Malo smo smanjili kriterijume.
Ali ne mogu da dozvolim niti ja, niti ostali moderatori da ovde ponovo zavlada anarhija...
Taman smo pocheli da stvari malo dovodimo u neki red.
Nije mi jasno zashto je toliko teshko malo obratiti paznju gde se shta postavlja i shta se postavlja, kad vec nama nije teshko da sve ovo odrzavamo i pravimo...

Vihor 16.09.2008 15:57

Ma ok je razumijem te, al postavljao sam npr boje za PSR9000/PRO i harmonike PSR1500/3000 i to ste izbrisali sa sajta. Ja sam htio pomoci onima koji nemaju te materijale, nadam se da se razumijemo, lijep pozdrav!!!

kuki 16.09.2008 16:06

Nema problema postavi,samo treba da bude u odgovarajucoj kategoriji.
Ne zelimo da bude sve razbacano i neuredno.
U vasem slucaju idite u kategoriju Boje i Semplovi - Yamaha - i onda zavisi koji format.
Harmonike.VCE u Vce kategoriju a za PSR9000 u Vic kategoriju(tu mozete ubaciti VIC i USR boje).

Svaka cast sto hocete da podelite sa nama materijal.

Pozdrav!

Vihor 16.09.2008 16:34

evo vec postavljam te boje B-)

Bokic 16.09.2008 20:46

Da ne otvaram novu temu, stavio sam note od Povodjanskog kola pod "Razno", nisam znao gde drugde. Tek posle sam video da je to " Razno ZA KLAVIJATURE". Gde to mozemo da postavimo inace ? Note, mozda tekstove i slicno.


Trenutno vrijeme na Forumu 09:25

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org