YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   ---Brisanje Semplova PA1X--- (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1334)

Alix 21.11.2006 10:27

---Brisanje Semplova PA1X---
 
Pozdrav svima jaranima sa YU-Midi...Imam jedno za mene jako važno pitanje a to je KAKO DA BRIŠEM POJEDINAČAN SEMPL SA KLAVIATURE?Dakle imam jedan set i volio bi da izbrišem neke ritove i semplove i da stavim druge po svom ukusu,dakle drum kit po svom ćejfu,bass,strings itd...Znam da je ovdje dosta ljudi poput Gagi-ja,Bluse,Nedima,Mileta i drugih koji mi mogu odgovoriti na ovo pitanje zato sam se i vama obratio...Iz srca vam se zahvaljujem ko god da se javi i pomogne mi 8) ...Pozdrav!

triton_Extreme 21.11.2006 11:12

cao,

e ovako:

Semplove mozes da izbrises kada odes na SOUND ides na RECORD i onda na MULTISEMPL i odaberes koji sempl hoces da izbrises i des na DELETE i to je to, samo pazi da ti i KSF izbrise a ne samo KMP!

A ritmove mozes da modifikujes kad odes na u STYLE PLAY na RECORD i CURRENT STYLE i to je to!

Ja mislim da sam ti pomogo, ako sam negdje pogresijo izpravite me!

Pozdrav tritonle

Alix 21.11.2006 11:35

Joj prijatelju strašan si...Hvala ti po hiljadu puta...Sad ima da brišem ko lud...Ej ako znaš kako da sa HDD direkt prenesem sempl iz jednog seta u drugi....dakle slično kao ono Cpoy Paste ako je to moguće il je to malo jebenija procedura?...Hvala ti puno od srca,Pozdrav!

zvekan 21.11.2006 12:19

Svaki KMP moras pojedinacno da brises znaci kad odes u multisempl brises samo ksf fajl A svaki moras da loadujes kad hoces da ucitas

triton_Extreme 21.11.2006 12:32

@zvekan
nije tacno samo kada brises Multisempl odaberes optiju DELETE ALL UNASSIGNED SEMPLS all to ti doce kad odes na DELETE i onda ti se i brise KMP i KSF!

pozdrav

triton_Extreme 21.11.2006 12:38

@Alix

e to sto mislis je malo komplikovano,pravo da ti kazem neznam kako ide tacno probaj copy.. pozdrav

Alix 21.11.2006 12:45

Ma hvala tebi puno za ovaj odgovor uvezi brisanja...a za kopiranje ja mislim da će se još koji prijatelj javiti i objasniti mi...Pozdrav!

Gago 21.11.2006 13:40

Almire,kao sto ja znam,nemoze se pojedinacne semplove kopirati od jedan u drugi set.Moras to pojedinacno da uradis.
Odaberis set u kojoj imas dobre semplove,onda ides u record i Export KMP,stavljas te semplove na HD,onda loadiras tvoj set i ubacis te semplove sa Inport KMP.

Mozda neko zna drugi nacin.

Alix 21.11.2006 13:44

Pozdrav jarane GAGO znao da sam da ćeš mi se javiti da mi pomogneš kao i uvjek...Pa meni je bilo čudno da ne mogu ni da otvorim set da bi iz njega šta pročito a kamoli da prekopiram....evo sad sam za klaviaturom pa ću da isprobam taj export pcg...a jeli se s njim eksportuju i ksf-ji i ostalo?

Alix 21.11.2006 13:49

A jooj brate mili...Ovo je katastrofa...Kad hoću da eksportujem Sample pokaže mi se čitava lista prko 100 imena dakle kao što su:115X3~1R ili 115X3~1L ili ICZ SP12 uh...koje muke brate mili....ali ću da mu jebem mamu kad ga savladam...Help :cry: :lol: ...


Trenutno vrijeme na Forumu 10:15

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org