YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Kako Pcg Od Tritona Ubaciti U Pa 800 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2728)

bogy 13.11.2007 16:54

moras da ga komvetirra u KSF Korg Triton Sample File.

Millan 13.11.2007 17:04

Nema tu sta da se konvertuje!
Pcg fajl je jedno, a sample (kmp, ksf) drugo....:) Inace Pa800 cita sample format sa Tritona, tako da nema potrebe za bilo kakvim konvertovanjem...

daisa 13.11.2007 18:25

evo i ja sam imao taj problem i rjesio sam pomocu lelibby,otvoris pcg od tritona le a sa druge strane pcg od tritona extrem (neznam za druge posto sam radio sa extrem)i kopiras od le pcg na ove od extrema ja sam isao jedan po jedan jel nije bilo puno boja sto mi je trebalo ....i kad sve zavrsis snimis taj pcg sto si na njega kopirao ,drukcije mi nije htjeo pa800 prepoznati pcg.osim ako nije od extrema....

BasariStudios 13.11.2007 19:58

Nece da vam prepozna files zato sto su SAVED kao SETS, osetljiv je na to jer u taj file
ima i GLOBAL i DRUM KITS i COMBI i sve. Otvori taj isti file u LE i onda idi na SAVE pa
tamo samo SAVE tu jednu banku koju zelis il sve te banke koje zelis al bez da SAVE
GLOBAL, DRUM KITS, COMBI i ostalo nego da bude cisto samo SAVE PCG, onda ce raditi.

tesla 13.11.2007 23:21

svaka ti dala To Je To sto keca nase kokoske a nije petao

nele1 14.11.2007 00:10

Hehehehehe
 
Ma Cika Nedim Je Cudo
Hehehehehe Nedime Prevezbao Si Sve Klavijature Napamet
E Sad Neka Se Ona Tvoja Potpise Na Sise Obe Kao Zastitni Znak
Svaka Ti Dala
Pozdrav

BasariStudios 14.11.2007 04:25

A jeli Tesla, jesi to komsiju Raspnuo na tu sliku da mu ne smetas dok sviras?

tesla 14.11.2007 22:28

pogledaj malo bolje nije to jedan komsija to su nekoliko njih ali sam sastavio jednog i sad se ne bune

kibomaestro 15.11.2007 18:51

Ucitavanje Semplova
 
Drustvo kako semplove u ksf,kmp formatu ucitati na pa800
Nisam prije imao sempler pa sam malo operisan od te price.
Pomagajte molim vas!!!!
Obecao sam jos prije poslati nekih semplova na sajt i dalje stojim
iza toga!!!
Racunar mi je crk`o pa moram ici u internet kafe, a ne daju mi prici :mad:
sa flesom kazu boje se virusa.
PS. Dobro bi bilo da mi svako kome treba nekih semplova javne
koji mu tacno trebaju npr sax i sl. jer imam toga preko 1GB!!!!
A sa nasim 56k tesko je to sve uploadovat.:)
Kolega Dux cini mi se je trazio bubnjeve.
Pozdrav za sve!!!!!!!!!!!!

tesla 15.11.2007 19:13

evo ovako ides na SOUND mode pa onda RECORD i zatim na onu strelicu gore u cosku i IMPORT onda izaberes fajl pa na ekranu kliknes na LOAD e posle toga ides na MENU pa BASIC pa otvoris drugu stranu i promenis memoriju na RAM ispod toga imas zatim naziv sempla koji si ucitao e posle toga ides opet na MENU i tu posle biras sta ti treba da doradis na tom semplu efekti i slicno i kada si zavrsio ides opet na strelicu u cosku i biras WRITE SOUND i izaberes mesto gde ces ga snimiti i onda OK

eto to je to nadam se da sam ti pomogao
P.S.
nisi morao da boldujes post videli bi ga i ovako


Trenutno vrijeme na Forumu 06:27

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org