YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   korg pa800 ne svira fajlove vece od 500kb (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=16595)

rikikorg 20.12.2010 12:17

korg pa800 ne svira fajlove vece od 500kb
 
pozdrav svima imam problem sa pa800 ,ranije sam imao pa 50 posto radim sam malo sviram al uglavnom pustam fajlove i uz njih pevam kod pa 50 nisam imao problema bez obzirira koliki su mix ....bili ali sad kod pa 800 nece da mi pusta fajlove duze od 500kb neznam sta je problem pa ako neko moze da pomogne pomagaj te ?????????????????????????

Minicevac 20.12.2010 17:01

Jao druze kakvi fajlovi sta ce ti to u zivotu:-O
Stvarno je malo cudno zasto nece da pusta vece od 500kb:confused:

GALA 20.12.2010 17:17

Pa800 pa fajlovi....zgadilo se klavijaturi da radi na fajlove.......hahahahahaaa

gagy 20.12.2010 17:28

Sama klavijatura ti porucuje na koji nacin da radis!Mani se fajlova,sviraj,ima svoj smek i kad pogrijesis jer neko cuje da SVIRAS,a ne da je sve ravno kao da slusa radio.Poslusaj,bice bolje sigurno,samo zagrij stolicu!Pozz

zeljko 20.12.2010 17:41

Covjek radi na fajlove i ima pravo na to a ako ne moze te da mu objasnite ili pomognete bolje i ne komentarisite....Bez ljutnje,jer ako narod zeli da ga slusa kad on pjeva na fajlove to znaci da je dobar pjevac a slab muzicar i ja ne vidim tu nista pogresno da ljudi i tako zarade svoj hljeb...Bolje porucite firmi Korg da vise ne proizvodi klavijature koje podrzavaju midi fajlove pa ce svako biti prinudjen da nauci da svira....Poooz

grandia 20.12.2010 17:43

GALA brate, ti si nas covek :lol:

ti smes da kazes/pises sta mi forumasi mislimo ;)

meni je cudno da su midi-fajlovi toliko veliki :confused:

verovatno si negde nesto pogresno nastelovao ...


ako nece i dalje da pusta fajlove, metni mu 20 evra na ekran? :D

izvinjavam se za malu shalu :">

Dejan 20.12.2010 17:52

Ako mozete pomognite mu a ako ne onda nema potrebe da se nastavlja ovakav nacin pisanja,ako radi na midi fajlove,neka radi,nije na nama da sudimo nego na njemu i narodu.Prijatelju,kakvi su to midi fajlovi od 500kb?

zeljko 20.12.2010 18:05

Pa jest bas to i ja mislim...jer sta bih rekli klavijaturisti koji su se osamostalili i sada sami sviraju posto mu ne treba vise bubnjar i ostali clanovi orkestra,kada bih mu rekli da uzima posao pravim bendovima i da se mani klavijature jer je u sustini i jedna klavijatura ustvari slicna midi fajlu po meni....Pustis ritam koji je vec neko drugi uradio i mjenjas 3-4 akorda i jos ne znas naprimjer da sviras kako treba,pa su se polako i pjevaci osamostalili i svako bih da ustedi ako moze i ako to publici ne smeta onda zasto da ne:lol:Eto to je moje misljenje i ne zelim ovim nikoga da uvredim ,samo mi je krivo kad vidim da ima ovdje puno kolega koji bih znali da pomognu ali nece i ponekad se pitam za sta se druzimo ovdje ako je tako..To je sve od mene i necu vise da se mjesam posto imam vec dovoljno opomena....Poooz

Vaxter 29.12.2010 10:43

Tema je ponovo otvorena, uz napomenu da se pridržavate iste!
Ko može da odgovori na pitanje neka odgovori, ko ne može neka se suzdrži od komentara!
Nije pitanje da li raditi sa fajlovima ili ne, već zašto klavijatura ne pušta fajlove preko 500kb!

rikikorg 30.12.2010 23:21

hvala za komentar to su mixsevi


Trenutno vrijeme na Forumu 11:26

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org