YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   IT Sektor (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   kako kupiti neki program za iPad iz Srbije koji nije besplatan (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=27443)

nesaband 25.08.2014 23:47

kako kupiti neki program za iPad iz Srbije koji nije besplatan
 
Da li postoji nacin da se na neki nacin kupi neki programcic od Appla koji nije besplatan.Naime potrebna su mi dva programa koji nisu tako skupi ali ne znam na koji nacin bih mogao da ih kupim.

Ako neko ima neko resenje za moj problem bio bih mu zahvalan da mi pomogne.

unapred hvala.

casper 26.08.2014 01:02

U svoj profil iTunes-a ueseš metodu plaćanja putem kartice. Ako ti nemaš istu, zamoliš nekoga tko ima (i tko ti vjeruje) i upišeš njegov broj.
Obaviš kupovinu, čovjeku daš novce, a oni terete njegov račun za isti iznos.

nesaband 26.08.2014 09:48

Hvala casper,samo ja mislim da sa Srpskom karticom nece moci da se plati posto koliko znam Apple nema na svojoj karti Srbiju ali pokusacu.Nije mi problem da nadjem nekoga sa karticom ko ce obaviti transakciju ako to bude moguce.

hvala

casper 26.08.2014 10:02

To ti stvarno ne bih znao ali ja mislim da je kartica - kartica. S MasterCardom ili Visom možeš platiti bilo gdje u svijetu pa ne vidim razloga zašto ne bi prošla uplata iz Srbije. Provjeri, pokušaj, pa javi.

nesaband 26.08.2014 11:23

OK,probacu pa cu javiti da li to funksionise iz Srbije....Pozdrav

Belmo 26.08.2014 15:56

Nema to veze sto si ti iz Srbije.Koliko znam moguce je platiti Visa Eletcron i MasterCard karticom ili PayPalom.Ovo su poznate metode placanja postoje neke stvari koje se kod nas ne koriste.

Ne znam da li u Srbiji imaju da se negdje kupe apple kartice (mislim da se tako zoves) one imaju odredjenu vrijednost i sa njih mozes iskoristiti novac.One se u svijetu prodaju kao kod nas zvakace gume, ima ih u svakom marketu :D
Znaci ako imas negdje neku Apple radnju mozes i za to pitati ;)

Yikwo 26.08.2014 21:03

Koji iPad imas i na kojoj verziji sistema ??>
Verovatno mozes da uradis jailbreak pa da preko appadicta skidas krekovane aplikacije ...tacnije aplikacije koje se placaju skidas za dzabe ...

rolandx 26.08.2014 21:57

Komercijalna banka jedina u Srbiji ima mogućnost Pay Pal.. koliko ja znam. Moras uplatiti na racun cini mi se 50 ili 70 evra, nisam sad siguran za iznos... Podneses zahtev i cekas,....Onda ti jave kada procedura bude gotova i odes po karticu.

Vaxter 26.08.2014 22:32

PayPal radi sa bilo kojom Internet karticom bilo koje banke.
Za kupovinu na Apple AppStore iz Srbije, trenutno najbezbednija varijanta je da se AppleID podesi na hrvatski AppStore, pa da se unese Internet kartica bilo koje banke iz Srbije.
Probao sam sa Internet karticom banke Intesa i sve funkcioniše bez problema.

U Intesi je otvaranje kartice besplatno.
Na karticu se čeka par dana i stiže na kućnu adresu.
Na račun može da se uplati bilo koja svota koja se troši dok je ima.
Nakon toga se novac sa glavnih računa ne dira.

Ta ista kartica može da se koristi za otvaranje PayPala, Skrilla ili bilo kakvo drugo plaćanje preko Interneta.

Za AppStore, pošto ga nema u Srbiji, je situacija malo specifična, ali radi na Hrvatskom.

Belmo 27.08.2014 00:21

Maestro kartica se ne moze povezati sa PayPal accountom, cisto informativno.
A i sam PayPal je da izvinete otisao u k.Moras po 30 dana cekati da ti novac bude dosupan.


Trenutno vrijeme na Forumu 11:11

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org