YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ketron (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Ketron Audya 5 , POMOĆ!! (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=30418)

KawasakiZX6R 29.10.2017 15:13

Ketron Audya 5 , POMOĆ!!
 
Pozdrav svima.

Trebam pomoć oko Audye 5..

Imam dvije i problem je kod formatiranja.

Imam 20ak klavijatura i nikad nisam formatiranjem harda izgubio sve podatke, s ovom klavijaturom je prvi slučaj.

E sad , nakon formatiranja harda , iskopirao sam hard s druge audye 5 i to 17gb, jer je 10gb skriveni sistem.

Nakon toga vidim da mi se nisu dobro namjestili svi podaci, tako npr imam prije kopiranja nemam apsolutno ništa, a nakon kopiranja imam sve factory user styles, ali fali mi npr :

kod SLOW BALLAD . Audio drum
kod 16_BEAT_2 - Audio drum i GRoove Bank

itd

E sad pitanje je mogu li ih ubaciti , gdje ih uzet i kamo na hard disk iskopirati?

Ako nekom treba imam preko milijun ritmova, setove i semplove..

Lp
Dodato:
Dakle fale mi AUDIO DRUM i LIVE GUITAR.

sxkn7 29.10.2017 23:14

1 Privitaka
ja sam prije godinu dana uzeo Audyu 5 iz dućana da je probam doma. Tad sam iskopirao cijeli sadržaj njenog hard diska prije nego što sam je vratio u dućan. Evo slika sadržaja njenog hard diska pa mi reci koji te fajlovi zanimaju:

Keyboard Man 30.10.2017 00:30

Audya
 
Ovo je sve moguce iskopirati,normalno ucitati novi software 5.4B a ne ovaj 5.0,a nemoguce AUDIO DRUM I LIVE GUITARS,jedino kvalitetno rijesenje novi hard IDE 80GB ili jos bolje novi SSD hard.

KawasakiZX6R 30.10.2017 10:50

Nije baš tako.

Ovo sa slike imam sve, a AUDIO DRUG i LIVE GUITAR sam ubacio sa jednim fileom , koji se učitava isto kao novi software, dakle priključim klavijaturu na usb, poklikam i kod sljedećeg paljenja si je ubacio sve, sad mi fali samona par ritmova AUDIO DRUM.

Imam dvije audye 5, na jednoj je SSD, njega sam isto formatirao i iskopirao ono što je bilo prije u njemu i natrag radi kao i prije.

Dakle, sxkn7 , ako mi možeš to sve ubaciti u WIN RAR pa da taj sadržaj učitam u ovu klavijaturu.

Inače , ostalo što nisi iskopirao a nalazilo se je na hardu je SYSTEM sa 10GB koji ne vidiš. Bez toga mi neće ni pokrenuti klavijaturu.

aleksandar031 01.11.2017 14:34

Moj ti je savet da stupis u kontakt sa Marcelom u Ankoni, izlozis coveku problem , ipak mozda bi pomogao covek u smislu sta da preduzmes .
Ali svakako je SSD od njih najbolje resenje I miran si

KawasakiZX6R 09.11.2017 08:26

1 Privitaka
Dobio sam sve osim bassova - Fali mi prvih 9, - Acoustic, finger,pop,funk, fretles...

Ima li načina da se oni ubace?

KawasakiZX6R 09.11.2017 10:27

Kad stavim novi originalni hard od ketrona, isto mi gale bubnjevi, tako da nije problem do harda nego ih treba nekako dodati.

gsmogli 29.04.2018 10:09

Kako si rešio problem?

gnovako8 30.04.2018 18:01

pozzz koliko znam hdd za ketron mora bit kloniran da bi sve radilo

radisadv1205 15.10.2018 12:26

Pozdrav. Odnedavno sam postao vlasnik Audye i cuo sam da problem sa seckanjem prilikom promene ritmova moze da se resi ubacivanjem ssd harda. Da li je to tacno ili su mozda sredili taj nedostatak u poslednjem OS?
Hvala!


Trenutno vrijeme na Forumu 15:01

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org