YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Demo snimci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=76)
-   -   gagan - Demo Snimci (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=14448)

tranzit 20.07.2010 23:23

Iskreno, u svim ovim snimcima cujem samo "plinke-plonke". Basovi su vjerovatno odsvirani na malo vecim kantama a kontra na loncicima. Treba biti posebno talentovan pa ovako upropastiti yamahin sound. I sto uopste trosis pare na te nove instrumente kad se iz petnih zila trudis da se to cuje kao DX11.

Sejox 21.07.2010 00:20

@tranzit

Iskreno sam iznenadjen vasim gore napisanim komentarom.
Vi ste ozbiljan covjek,imate iskustvo i poznajete materiju,i samim tim ovakva vrsta komentara vama licno ne prilici.

Ovdje mislim na sve sto je napisano,od "kanti,loncica" do "talenta".
Od vas se ocekivao strucan komentar,ukoliko ste imali potrebu da komentarisete,ali ovakav kakav ste napisali je ipak nekorektan.
Mogli ste napisati sta vam se konkretno ne dopada,i sta treba ispraviti,ali
ovako bas i ne ide.

Ovakva vrsta pisanja je vrlo riskantna po dalji tok teme i u velikom broju slucajeva dovodi do svadja i prepucavanja a samim tim i njenog zakljucavanja uz sankcionisanje pojedinaca.

Ako malo bolje i realno razmislite,shvaticete da vam je ovo bilo nepotrebno.

Simke 21.07.2010 01:31

Postovani kolega tranzit!!
Kao prvo nije lepo pisati tako grubo i i vredjati neciji instrument da su "kante i loncici",jer ma kakav god da ima instrument to je mozda necije"parce hleba"!!
Ovde imamo od par stotina pa do par hiljada evra vredne instumente,i biti toliko grub pa reci tako nesto je veoma velika hrabrost!Ako si hteo da ostavis kometar da ti se ne svidja kako radi klavijtura,to je sve moglo mnogo,mnogo blaze.
Ja bi licno voleo da kolega tranzit postavi neki demo(ali licno njegov),pa da onda malo komentarisemo i da napisem moj utisak da li valja i koliko!!Moje 25godisnje iskustvo mi to dozvoljava!
Uz svo postovanje nasem kolegi Sejoxu mozda ce i mene da sankcionise,ali sam ovo morao da napisem jer nije primerno,a nisam mogao da ostanem ravnodusan!
Ja sam ipak profesionalac i znam koliko je taj instument mukom zaradjem ma kakav bio!
@gagan
bass i kontra ti super ...ni nalik nije dx 11, yamaha(pogotovo vlasko kolce) ti je super i po meni mnogo dobro radi,mada kod "carapanskog kola" mi se cini da ti je kontra malo vise isturena napred u odnosu na sve ostalo...meni bar tako deluje na mojim zvucnicima,ali u globalu je odlicno odsvirano.Postavi jos neki snimak,pozz i sve najbolje!! :)

gega 21.07.2010 03:25

**
 
@gagan
Kolega ovu ,,novu bas kontru,,sto si izumeo...ima svaki tyros 3 u PAD-u :D

@tranzit
Kolega u vasim postovima je u zadnje vreme jako izrazen negativan naboj... Birajmo reci,budimo malo tolerantniji i samim tim ce druzenje na ovom sajtu biti kvalitetnije :D

yamahapassion 21.07.2010 07:38

Vala, i meni se ovo svidja. Gagane, samo napred, jedan si od retkih muzicara koji je provalio yamahu do ovog nivoa, mogu ti reci jos jednom samo: Svaka cast!

tyros2 21.07.2010 21:33

kolega Gagane

samo naprijed i meni se svidja,,,,stavise ODLICNO je...


Pozdrav!

nesaband 21.07.2010 23:41

gagane,samo ti cepaj i radi ono sto volis i sto najbolje znas.tvoji stylovi su najbolji za yamahu koje sam ja cuo i trebalo bi da neke kolege nesto nauce na tvom primeru i radu a ne da bez ikakvog razloga kritikuju a bez argumenata!
pozdrav

jeftabgd 22.07.2010 02:22

Ljudi moji,pa zar je ovo moguce?Kad cemo jednom ukapirati(neki od nas)da je muzika jedna bezgranicna materija koja se tesko oivicava i koja ima milion pravaca koji su svaki za sebe nekome dragi a nekome ne.Prepirke oko ovoga mi deluju kao kad bi se potukli oko toga da li je bolja crvena ili plava boja.Ovo sto je kolega postavio je sasvim dobro u tom dvojkaskom fazonu.Taj fazon sviraju jos uvek hiljade muzicara i za njih je to zakon.Zamislite da Aca Cergar svira uz aranzer......pa to ne moze ni da se zamisli.U toj svirci mora da bude ovaj bas i kontra...sve ostalo...nije to,to.Zato,izbegavajmo vredjanje i teske kvalifikacije jer svaki zanr koji mi sviramo moze da se ispljuje i izvredja,a to nicemu ne vodi.

grandia 22.07.2010 07:21

ipak ima i dobrih ljudi ovde ... iz velikog respekta prema drugu sejoxu i ostalim moderatora necu dalje o tome ...

meni se ovaj zadnji snimak mnogo svidja a i bolji je (po meni) sta se tice celokupnog sounda a i svirke ... a ta ideja sa duplom gitarom u razlicitim obrtajima nije losha, morat cu i ja to da probam ;)

jos jedan mali savet za gagana u vezi boravka na forumu:

druze, samo polako, ne zuri se nigde ;)
nije toliko strasno BAN, a nisi ni jedini a ni zadnji ...

svrakan 22.07.2010 08:31

Kompaktno je sve i svirka je ok,kad ti prodje ban postavi jos nesto,ali da nije dvojka da cujemo,meni se ovo dopada.


Trenutno vrijeme na Forumu 10:13

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org