YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   svirke na crnogorskom primorju (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=9590)

igorn73 02.06.2009 11:46

svirke na crnogorskom primorju
 
voleo bih da cujem neke utiske kako je za posao,tipa one man bend

shorty123 02.06.2009 12:18

Sto se tice one mane bend ,tako je u budvi vecinom,znam barem 5 lokala gde je prosle godine bila svirka jedan ili 2 coveka,a u Bombu je bio recimo kosmajac:)
Trokadero i ostale jace diskoteke tamo su uglavnom svako vece gostovanja ovih nasih zvezda...

A mene zanima Herceg Novi da li moze tamo da se nadje tezga za bend??

Pozdrav.

Marco7 02.06.2009 12:18

Mislim da im je ove godine sezona prdnula u cabar pa tako da ti utisci nece ni trebati ;) Ako bude trajala sezona 10 dana oni su na konju!

shorty123 02.06.2009 12:34

Znaci onda neke banje ???:)

Marco7 02.06.2009 12:46

:) Ja trenutno radim u Vrnjackoj Banji vikendima a i na pragu sam da celu letnju sezonu pogodim na Zlatiboru,60 radnih noci ;)

vujanov 02.06.2009 12:52

Ljudi, manite se te inercije...kakvo more i svirka na neproverenoj strani...sve je to toliko nesigurno danas...nekada sam svirao na moru, i bilo je dobro, ali vec dugo nije...zato je najbolje u svom mestu naci neku bastu i provesti tako radno leto...provereno!!!

Marco7 02.06.2009 13:01

Lepo je svirati na moru,super odmor fakticki za dz,lepe zene,provod...Extra...Ali jebes ti to kad se vratis kuci praznog dzepa!Svirka na moru samo za dobre pare ;)

mimiki 02.06.2009 14:14

Mare moj cale bio proslog leta u Vrnjackoj banji, kaze ode na svirku uvece do nekog kafica kad ono tamo klavijatura s koje pustaju fajlove i 2 pevaca i pevacica jel stvarno ima toga?

Marco7 02.06.2009 14:43

Sad ovako stoje stvari,ja radim u Beloj Ladji(sviram uzivo),u Toploj vodi su bendovi proslog vikenda bio Akapulko bend,Medeni mesec,Alegro bend ovoga ne znam ko gostuje ali ne radi nesto bog zna sta taj lokal a odlican je i u Podrumu kad ima svirke obicno su bendovi i izva je svirka ali oni bas ocajno rade!Ima na dva mesta jos neka muzika ljudi ladno pustaju sa lap topa fajlove i matrice i pevaju :) Ovamo gde sam ja radio je pre mene bio neki momak isto koji pusta fajlove i lokal je radio prosecno,ja sam havariju napravio ali sviram sve uzivo i lokal odlicno radi!Sad mi je vec cetvrti mesec da sam produzio ugovor i pitali su me za celo leto da produzimo na 4 dana nedeljno jer pocinje sezona!Ove sto rade na fajlove placaju 60-70e skoro svuda u Banji,ko radi uzivo i dobro odradjuje posao moze da uzme dobru dnevnicu,mnogo vise od ovih sa matricama!Ja imam placen smestaj u vili za dva dana,sve sto pijem ne placam i extra sam placen!Eto tako ti od prilike stoje stvari...

mimiki 02.06.2009 16:08

Tako i treba jbg ko zna zna;),rece mi cale kaze pustaju fajlove kao ludi i napune kaze lokal poprilicno i dobro si rekao taj lik sto je pevao jedan je rekao da ih placaju 60 eura za vece lik je neki iz zajecara...
Dodato:
tebi se isplati da se cimas u Banju ovi sto dolaze za 60 eura bez smestaja i bez icega se vrate praznih dzepova...


Trenutno vrijeme na Forumu 20:31

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org