YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Zašto na ovom forumu nema dobre komunikacije? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=30385)

romario 12.10.2017 20:12

Zašto na ovom forumu nema dobre komunikacije?
 
Generalno .manjak je dobre komunikacije ovdje .
Ja znam zašto a vjerovatno i neki drugi...
Jedan kolega reče neki dan često sam ovdje ali nemam šta pametno reci pa šutim :)

A ima puno toga što bi mogao podijeliti sa nama. Samo kad svi sve znamo pa nema potrebe:)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Vaxter 13.10.2017 17:28

Forumi su zamrli kao mesto okupljanja, facebook je preuzeo sve.
Plus, dosta su se ljudi raspršili okolo.
Stari članovi su, svaki iz sebi poznatih razloga, otvarali svoje kopije ovog sajta, pa su odvlačili deo članova sa sobom.
Sada imamo nekoliko manje prometnih foruma, i svuda se svodi na isto: Ima li neko sample, ritam itd., ili kult jedne ličnosti.

Ovaj sajt je i dalje verovatno najaktivniji od svih, ali je daleko od onoga što je bio.
Mi koji smo nekada učestvovali redovno i održavali rasprave smo se povukli, opet svako iz svojih razloga, tako da nije ostalo mnogo ljudi koji pokreću i održavaju dinamiku.

Kao i na bilo čemu, na održavanju ovakve zajednice treba raditi.
Par članova i moderatora koji ste još uvek aktivni održavate sve koliko toliko u životu, ali to je daleko od nas preko 200 svakodnevnih koji smo pisali po ceo dan i preko 3000 povremeno aktivnih ljudi.

Zajednica je sada narasla na 16000 članova, ali aktivnih povremeno jedva da ima 500 i nešto, a aktivni po više puta dnevno mogu da se izbroje na prste.

Kao i bilo šta u životu, sve ima svoj početak i kraj.
Ovaj portal zalazi u svoju starost, pa se malo smirio. :lol::lol::lol:

romario 13.10.2017 18:26

Da .vremena se mijenjaju.
Dakle .na ovaj način možemo pričati i o genosu. tercama .svemu ...bez tenzija.
Na to sam skrenuo pažnju...


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

nikadvisekorg 14.10.2017 00:36

90% tih novoregistrovanih se samo registruju sa namerom da samo poskidaju sve na brzaka pa kad vide da to ne ide baš tako odlaze kako su i došli..... jer na fb kao što znamo postoje zatvorene grupe gde to ide malo drugačije..... sve je postalo instant pa i ove mlađe generacije hoće sve za čas da dobiju odrade itd.....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Mafia 14.10.2017 18:22

Mislim da kod ovakvih i sličnih mjesta važi pravilo 90+9+1 tj 90% korisnika čita materiju i koristi se dostupnim materijalom na bilo koji način, 9% povremeno nešto napiše i uploaduje a onih 1% su prave pcelice i zbog njih je mjesto živo uopšte. Uzimajući to u obzir rekao bih da je forum itekako aktivan. Redovno pratim forum od 2009. godine ali sam član foruma (zbog restrikcija kod e-mail adrese) tek posljednje dvije godine. Nisu svi novi članovi tu zbog pristupa download sekciji... Ono što kolega primjećuje je nedostatak dobre komunikacije i u pravu je. Poprilično često se mišljenja članova dočekuju na nož. Zajednički nam je interes muzika, to je ono što nas spaja na neki način i vjerujem da je osnovna funkcija foruma upravo to. Fali dobre volje. Zašto smo takvi? Život je takav kakav je, narod je isfrustriran, pun negativne energije i nekad se na slučajnom prolazniku, ni krivom ni duznom prebiju kola. I ove starije kolege sa punim pravom zaobilaze rasprave. Ali eto, neko je napokon rekao naglas da ima problema u komunikaciji i to je prvi korak da se problemi otklone.
Pozdrav

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

NordX 14.10.2017 21:48

Pa generalno je danas losa komunikacija u bilo cemu. Ne samo na forumu. U privatnom zivotu,svi sve znaju, a gotovo da niko pojma nema.

Tako da, bitno je drzati se medjusobno, i da se pomazemo koliko znamo i koliko mozemo :)

nikadvisekorg 14.10.2017 21:56

Nije to samo na forumu.... do pre nekoliko godina kod mene u ulici je po ceo dan bilo dece..... sada ih nigde nema a i kad prođe po koje ne ispušta telefon iz ruke i čak i ne gleda gde ide..... ljudi su se nekako otuđili s ovom tehnologijom žive neke virtuelne živote umesto da izađu i uživaju.... tehnika treba da nam bude ispomoć ne da joj robujemo..... nije bolje ni u kafanama kafićima..... sviramo zombijima svi se "selfiraju" pazi neko da ne pokvari frizuru šminku....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Negoslav 14.10.2017 22:21

Sada ako se ne postavi slika sa nekog dogadjaja, kao da nisi ni bio. :)

stakleni 14.10.2017 23:40

Ja bih se rado ukljucio u diskusiju, al' se plasim da moje pitanje ili odgovor ne zavrsi u necijem potpisu. ;)

mirandess 15.10.2017 15:20

Pa i ja sam dosao na ovaj forum s tim da skinem nesto za klavijaturu, tko kaze da je dosao ovdje eto tek onako, laze ( ima ih ali 0.005 %)! Svi mi radimo, jedemo da prostite ista "govna" po kojekakvim svadbama i kafanama, i zarađujemo isti kruh, i svak od nas trazi materijal za instrument da mu sto jednostavnije bude za radit, a da dobro zvuci...

E sad, bonus je u tome svemu, sto sam upoznao dosta ljudi sa ovog foruma sa kojima sam u kontaktu(koliko toliko jer svak radi vecinom jos posao sa strane ili ima svojih nekih privatnih obaveza), upoznao jos dodatno ljudi, recimo Vaxtera(covjek koji je Simanovca dosao u Mostar na druzenje kad je bio skup forumaša, bio sat vremena i otisao nazad i svaka mu cast na tome, jer evo drugacije ga ne bih ni upoznao), Sigija, Želju, Marnela... A gdje je što sam naučio od njih, stekao prijateljstvo/poznanstvo, savjeti itd itd... E to je bonus onoga sto sam recimo ja dobio dolaskom na forum( a iskreno sto se nisam nadao)...

Meni je jedino smetalo to sto (necu imenovati) pojedine osobe su pisale o svemu i svacemu, isto kao da sve znaju... Brate ne postoji niti jedna osoba na svijetu koja sve zna, ne postoji niti jedna osoba ako se samo bavi (uzet cu primjer) muzikom, da zna sve i o medicini, da zna sve o automobilima, da zna sve o ormarima, o programskim jezicima, o šporetima i šta ja već znam... Ok da znaš ponešto(čisto iz vlastitog života za vlastite potrebe), ali sve?! Daaj... I onda naravno, na temelju realnih činjenica kako ćeš donijeti odluku iz njegovih postova? Ja sve što sam pisao, pisao sam jer sam imao doticaja sa tim(skoro pa 99%)... Da ne duljim shvatit ce me pojedini clanovi(stariji clanovi foruma)... Pozdrav svima :D :)

pelias31 15.10.2017 18:55

Ja cu priznati da sam dosao na forum s namjerom prikupljanja materijala za klavijaturu. U mom okruzenju trenutno ima jedan covjek koji aktivno svira klavijaturu (korga) ali zbog obaveza rijetko se i vidimo a ne da progovorimo koju o nasem zanatu. Te muzicarske price mi dosta fali i to upotpunim upravo ovdje. Sa foruma nisam skinuo niti jedan ritam nijednu boju sto mi je bila prvobitna namjera ali sam naucio sve sto mi je potrebno da upoznam svoj instrument i koristim ga na ispravan nacin. Otvoreno je jako puno tema, pisalo se sasvim dovoljno. Neki koji rijese pomocu foruma svoje "probleme" nikada vise ne svrate, neki to rade svakodnevno. Forum ce opstati i biti tu za sve kad treba. Zahvaljujem autorima

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Tihotyros 15.10.2017 22:43

Nisu svi ovdje zbog skidanja materijala. Evo nor ja nisam nikada bio niti sam se prijavio ovdje zbog downloada. Konkretno evo nor romario zna da govorim istinu.
Dosao sam ovdje da nesto naucim. Pricitao sam gotovo sve teme koje postoje na forumu. Cak i one koje me nacelno ne zanimaju pa i kad sam citao ko teletabis i nisam imao pojma o cem se govori.
Jesam li nesto naucio ovdje. Jesam.
Svakodnevno sam ovdje puno puta. Rijetko komentiram, ne zato jer nemam volje, nego zbog toga sto mislim da ima onih koji znaju vise. Ne postavljam ni pitanja jer ono sto me zanima uglavnom i znam ili je na to vec postojao odgovor na forumu.
Download mi je na dnu prioriteta boravka ovdje.
Steta je sto nema vise "druzenja" ovdje, a nema zbog toga jer sve sto itko napise bude od nekoga docekano na noz. Evo to je moj dojam kao promatraca.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

jasko2406 16.10.2017 01:26

Otvorite download sekciju za sve pa cete vidjeti kako se javljaju jedan po jedan [emoji1327]*♂️


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Dell 16.10.2017 09:19

Malo smo sa temom otišli u nekom drugom smjeru, jer po meni odgovor na pitanje zašto nema dobre komunikacije na forumu nema veze s tim koliko je naš forum aktivan.
Mislio sam se hoću li to napisati da mi kolege ne zamjere, ali svi to već svakako znamo...
Mi muzičari spadamo u jednu od gorih sorti ljudi i jako smo sujetni generalno gledajući. Kada se pojavi neko bolji od nas bilo u teoretskom ili praktičnom znanju, a naročito u muziciranju, odnosno sviranju i pjevanju, učinit ćemo sve samo da "zaštitimo" svoju individuu. Načini su razni, a u njih spadaju najraznovrsniji načini totalno nelogičnih i subjektivnih diskreditiranja i ponašanja za koje i djeca u predškolskoj dobi znaju da nije u redu.
Primjera ima dosta na forumu u različitim temama gdje neko nekoga demantira i u pravu je. Onda se "prozvani" brani time kako on ima dugogodišnje iskustvo, što bi pretpostavljam trebalo značit da je samim tim u pravu i nerijetko krene napadanje ličnosti i karaktera naspram osobe koja je uradila demant.
Tada više nema konstruktivne rasprave, nema argumenata, a nema ni dobre komunikacije između članova, a vi sad zamislite za koliko smo korisnih postova ostali uskraćeni zbog toga što dosta pravih znalaca ne želi iz gore pomenutih razloga išta pisati, a mi i dalje mislimo da mnogo toga znamo...

casper 16.10.2017 17:30

U svakom napisanom postu na ovoj temi ima ponešto istine. Broj reagiranja u relativno kratkom roku i članovi koji su se uključili sa svojim rekao bih, vrlo objektivim razmišljanjima, ipak govore u prilog da je ovdje komunikacija sasvim u redu. Dodao bih i jednu usporedbu koja mi ovog trena pada na pamet.

Forumi su kao i birtije. Ideš u onu koja ti najviše odgovara, a onda se ponašaš u skladu s temperamentom. Netko sam u kutu ispija rakijicu i gleda druge, netko vodi "ozbiljne sportske razgovore", netko zapjeva s društvom, a netko baš uživa kada napravi svađu. Uglavnom, birtije i forumi imaju još nešto zajedničkog, ne moraš ih uopće posjećivati ako to ne želiš.

nikadvisekorg 16.10.2017 23:11

Citat:

Originalno postovano od stakleni (Post 298321)
Ja bih se rado ukljucio u diskusiju, al' se plasim da moje pitanje ili odgovor ne zavrsi u necijem potpisu. ;)

Samo ti udri, nemam više mesta za potpise =)):lol::D

Dell 17.10.2017 08:53

Casper, lijepa usporedba :)

romario 17.10.2017 10:02

Usporedba stoji .kao i sve ostalo .
Komunikacija postoji naravno.ali nije bas na razini kao što bi mogla biti .
A i to se može pročitati u prethodnim postovima.
Generalno je preslik naše svakodnevnice.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

svirac007 19.10.2017 22:50

Odavno izbjegavam da bilo sta prokomentarisem ili da otvorim neku temu zbog pojedinaca i njihovog drskog i nekulturnog nastupa....
Sjecam se u temi za pa600 trazim pomoc oko eqvlajzera i iznosim da nisam zadovoljan soundom a onda ulijecu neki sa odgovorom -- Sta ti hoces bolje za 1000eur...

Evo danas na temu Korg volume papuce (da pomognem) iznosim svoje iskustvo da sam isti problem imao samo sa behring papucom od tog dobijam odgovor

-Konkretno se u ovom postu govori o volume pedal Korg XVP-20... Pustite beringer o tome nije tema...

Eto kajem se sto sam danas potrosio 2-3min svog vremena sa iskrenom zeljom da pomognem i da opisem da imam isti problem ...
Tako se drug moj ne komunicira -- to su razlozi da ja a vjerujem i mnogi ne zele da se ukljuce u diskus i forum nam sve vise postaje monoton .....pozdrav

Alekso 20.10.2017 00:57

Ja poklonio studijsku matricu ej dzaba eto dobre volje mozda nekom i posluzi,postavio u demo snimke za download,kad ono nadje se neki papak savetuje da procitam pravilnik,osetio sam se kao da sam nesto ukrao ili nekog zajebao zato sto sam poklonio matricu koju inace u privatnom zivotu naplacujem:-O....zato nema nikog na ovom forumu nema kvalitetnih tema i oni clanovi sto su imalo hteli da pomognu ne ukljucuju se.
Dodato:
pa jos na sve to i neki prete kao bi trebalo da budem BANOVAN,pa banovali ste sve one koje su bar nesto znali imali vise iskustva imali sluha,kad je neko postavio temu o nekom dobrom reverb procesoru ili neki dobar preamp za u studiju?nikad,jer jos uvek se ovde zna samo za dynacord.

Tihotyros 20.10.2017 01:30

Citat:

Originalno postovano od svirac007 (Post 298411)
Odavno izbjegavam da bilo sta prokomentarisem ili da otvorim neku temu zbog pojedinaca i njihovog drskog i nekulturnog nastupa....
Sjecam se u temi za pa600 trazim pomoc oko eqvlajzera i iznosim da nisam zadovoljan soundom a onda ulijecu neki sa odgovorom -- Sta ti hoces bolje za 1000eur...

Evo danas na temu Korg volume papuce (da pomognem) iznosim svoje iskustvo da sam isti problem imao samo sa behring papucom od tog dobijam odgovor

-Konkretno se u ovom postu govori o volume pedal Korg XVP-20... Pustite beringer o tome nije tema...

Eto kajem se sto sam danas potrosio 2-3min svog vremena sa iskrenom zeljom da pomognem i da opisem da imam isti problem ...
Tako se drug moj ne komunicira -- to su razlozi da ja a vjerujem i mnogi ne zele da se ukljuce u diskus i forum nam sve vise postaje monoton .....pozdrav

Potpisujem. Sto se tice teme o pedali i ja sam spomenuo behringer s istim problemom koji sam navodno imao radi spajanja s pogresnim kablom, misleci mozda je ista stvar nebitno je marka pedale.
Ali i opcenito dojam o forumu potpisujem.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

megane 24.10.2017 15:31

Ja zapravo nisam dugo na forumu, par godina, imam staru opremu Rolanda, ali da kažem vrlo vrlo mnogo sam naučio ovde, što se tiče rukovanja kljavom, ovde niko nikome neće nešto da objasni, ali na forumu, nađeš vrlo mnogo koristnih informacija. Hvala ovome forumu. još ove godine ću nešto da doniram pa nek živi forum i forumaši!
pozdrav.

SaleSynth 23.02.2018 14:19

Manjak dobre komunikacije po mom misljenju je opste prisutan na svim Internet forumima,jer ljudi se ne predstavljaju svojim likom,delom,imenom i prezimenom,vec se sakriju iza nicka(ciji izbor takodje govori o onom ko ga izabere)i postanu arogantni i bahati jer je posledica takvog ponasanja u najgorem slucaju banovanje,a nikako osuda u realnom zivotu.
Ovaj forum konkretno sam shvatio kao mesto okupljanja ljudu koji se bave istom profesijom kao i ja,koji ima svoj komercijalni deo,svoje autoritete i pravila ponasanja koja ti autoriteti propisuju.
E sad kao u svakoj zajednici,mnogi ljudi pomisle da ako se 'prikace' za nekoga ko je autoritet sto biolozi kazu ALFA jedinka,da ce i oni postati bitniji u zajednici.Takvi ljudi napadaju i ucutkuju sve ostale,ne znajuci ni sami zasto.

Tihotyros 23.02.2018 15:28

Mislim da ste prekratko na forumu za ovakvu "psiholosku" analizu, a ako pozivite ovdje dovoljno dugo mozda saznate da se vecina nas ovdje ne skriva, dopisujemo se u inbox, prijatelji smo na facebooku itd.. znamo tko smo.. druzimo se, na forumu, a prema mogucnosti i uzivo..
Naravno postoje autoriteti na forumu, ali to je uredu, ti su ljudi to zasluzili svojim doprinosom zajednici i zajednica njihovo misljenje prihvaca kao autoritativno jer su dokazali da njihovo misljenje ima neku tezinu, neku vrijednost, da ako pisu znaju o cemu pisu, necpisu jer im je dosadno i nijedan nije postao autoritet jer se "prikacio" na nekog.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Alen P 23.02.2018 16:36

SaleSynth@ a cak se i ti skrivash iza "nicka"...😁

SaleSynth 23.02.2018 17:07

@TihoTyros,upravu ste potpuno.Niko nije postao autoritet jer se 'prikacio',ali misli da jeste.....☺
@Alen P Tako je,kud svi forumasi tu i SaleSynth...☺

Tihotyros 23.02.2018 17:09

Ne razumijem bas :/

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

SaleSynth 23.02.2018 17:10

@TihoTayros ☺☺☺

Tihotyros 23.02.2018 17:12

I dalje ne razumijem, ovo izgleda nije dobra komunikacija :D haha

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

SaleSynth 23.02.2018 17:39

@TihoTyros Postovani,u prvom Vasem odgovoru na moj post,indiskretno ste mi stavili do znanja da sam ja ovde 'novajlija' i da cu AKO POZIVIM DOVOLJNO NA OVOM FORUMU shvatiti.....
E sad ne znam koju vi ovde funkciju
imate,koliko vidim Vi ste POCETNIK
FORUMACIJE kao i ja....
Izvinjavam se vidim da ste napredovali u DRUGARA FORUMA,ali i dalje Vam ne daje za pravo takvo obracanje.
Jer TO nije prava komunikacija.

Tihotyros 23.02.2018 17:51

Ja sam na ovom forumu dvije godine. Vi ste dva tjedna. Pocetik forumacije sam po broju postova. Moze se biti i 10 godina na forumu i biti pocetnik forumacije.
Nisam puno pisao jer ovdje ima onih koji mogu napisati nesto vise od mene o necemu i od kojih sam ja dosta toga naucio. Da ih sad ne imenujem, znaju oni koji su.
Razlika izmedju mene i vas je sto vi evo na moj post odgovarate "napadacki", a ja vam nisam napisao nista lose.
Zbog toga nema dobre komunikacije, a ne zbog "prikacivanja" na nekoga.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

sinisa 23.02.2018 17:56

Evo ja sam na ovom forumu od 09.03.2005 i iz mog ugla,a i dosta clanova koje znam licno problem je bas u komunikaciji odredjenih clanova. Ima par njih koji misle da sve znaju,plus imaju verovatno nekih problema kuci ili na poslu pa jedva docekaju da nagaze nekog ovde na forumu.. =)) Zalosno ali istinito...

Odogovris nekom na temu odmah te poklope iako si u pravu,ako krenes u raspravu dobijes crveni. Tako je vecina koja i zna nesto prestala da odgovara i pise,mnogi od kojih se dosta moglo i nauciti prestali su da ulaze na forum jer sto da se nerviraju bez razloga. Pre par godina postavis temu dobijes brdo odgovora,ljudi su bili opusteniji. Sad ako dobijes i jedan netacan odgovor na neko ozbiljnije pitanje imas srece. :D

Tihotyros 23.02.2018 18:03

Slazem se skroz sa vama Sinisa. I znam da ste vi jefan od kako kaze Sale autoritativnih clanova, koji je mozda prestao pisati, ali citao sam kad ste bili aktivniji.
Moj komentar nije bio namjenjen direktno Saletu iako on sad tako osjeca nego opcenito.
Ljudi ovdje ne prihvacaju da postoji netko tko zna vise od njih, pitaju nesto, a kad im netko odgovori oni onda toga sto im zeli pomoci uvjeravaju da nije u pravu i sl.. to je taj problem foruma..

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

SaleSynth 23.02.2018 18:20

@TihoTayros,Postovani,Vi ste upravo ono na sta sam mislio.Razlika izmedju Vas i mene je u tome sto ja pisem sto mislim,a Vi pisete ono sto mislite da ce podrzati vecina na forumu,u ostalom ja sam ovde par dana,Vi par godina,a evo sta kaze @sinisa,on je tu od 2005.Problem foruma su ljudi koji nemaju sta da kazu o muzici,pa onda love 'vestice' tj sakupljace postova kako se nazivaju ljudi koji nesto kazu.

Tihotyros 23.02.2018 18:34

Ne znam sta mislite sta sam ja. Iskreno, ni ne zanima me. Ja jako dobro znam sta sam i tko sam.
Kako sam vec nekoliko puta ovdje napisao, na forumu sam da nesto naucim i naucio sam.
I to je poanta price. Ovdje smo da nesto naucimo ili da podjelimo znanje s drugima.
Bar neki od nas su tu iz tih razloga.
A o skupljacima postova nezz sta bi rekao. To je prica realna otprilike ko crvenkapica.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

SaleSynth 23.02.2018 18:38

Eto,drago mi je da smo se razumeli.Postujem,forum,postujem pravila,postujem administratore,moderatore,i vlasnike foruma.Postujem sve clanove i svacije misljenje,jedino ne postujem ljude bez sopstvenog misljenja.

sinisa 23.02.2018 18:42

To ko je aktivan i zasto na forumu se vidi po postovima,nisu sve novajlije skupljaci postova. Vidi se to po tema i odgovorima kao sto vec rekoh. Ja licno naprimer nisam usao na forum zbog downloada vec zbog par kolega koji vise nisu na forumu,a danas sam mozda prvi na listi po broju downloada sa ovog foruma 2.313 ,mislim da toliko nema ni postavljenog materijala.. :D

Tihotyros 23.02.2018 18:48

Barem se meni nemoze reci da sam skupljac postova. Ovdje sam 2 godine i imam 50 postova. Nisam ovdje zbog downloada, a i da mi treba download nebi mi bio problem uplatiti tu donaciju kako to vec ide. Uostalom download vise ne funkcionira na nacelu skupljanja postova. Iako evo izgkeda ima jis onih koji u to vjeruju.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

SaleSynth 23.02.2018 18:52

Citat:

Originalno postovano od sinisa (Post 300488)
To ko je aktivan i zasto na forumu se vidi po postovima,nisu sve novajlije skupljaci postova. Vidi se to po tema i odgovorima kao sto vec rekoh. Ja licno naprimer nisam usao na forum zbog downloada vec zbog par kolega koji vise nisu na forumu,a danas sam mozda prvi na listi po broju downloada sa ovog foruma 2.313 ,mislim da toliko nema ni postavljenog materijala.. :D

Mene su na drugom ili trecem napisanom postu nazvali sakupljacem postova,tako da sam zamolio administratore da mi zabrane pristup download sekciji zauvek,jer nisam zbog toga ovde i ne zanima me download.
Mislim da nema potrebe da clanovi 'uskacu'i sprovode zakon i pravila.Ima ko je na sajtu zaduzen za to.
Jer tamo gde svi sprovode zakon i pravila-tu vlada bezakonje.Pravila necu krsiti,a ako administratori smatraju da ih slucajno krsim neka me opomenu ili izbace.Nema potrebe da to radi neko drugi.

VUNIMRAV 24.02.2018 15:41

Poštovani SaleSynth,ja sam vas nazvao "skupljačem postova" i pozvao se na mog prijatelja drNešabend koga smo u šali nazvali pre nekoliko godina "lovac na sakupljače postova" što je u suštini i bio na neki način,jer je bio(i ostao) čovek i član foruma od autoriteta,kako na forumu a tako i u svetu muzike!!!On je bez pardona za mladje članove(mladje na forumu) opominjao da ne "sakupljaju postove2
E sad,vi verovatno niste i ne zelite da budete sakupljač postova,medjutim,vaš način pisanja i pronalazenja u mnogim temema je već vidjen hiljade puta,ponavljate se gospodine Sale,to smo već odavno čuli,videli,pročitali i postoji već na foruimu.
Nemojte ovo shvatiti kao neku pridiku,ne sačuvaj Bože,nego jednostavno,pročitao sm nekoliko vasih postova i pomalo deluju iritantno,kao da zelite nadoknaditi vreme od 2005 pa na ovamo,i u toj zurbi se malo zaneli.
Ponavljam,nije mi namera da vas prozivam,nemam ni nameru a ni pravo,svatam vašu želju da budete aktivan član foruma,to je dobro ali nekako ste naglo krenuli,kao igrač koji je,željan igre ušao u prijateljsku utakmicu u 88minutu i sam želi pobedui rastrčao se po terenu i u čudu gleda ostalih 21 igrača i nekoliko sudija i čudi se!!!???
Jedna tema se zahvaljujući meni i vama zaključala,ndam se da ova neće je ovo spada u domen komun ikacije,eto,samo zbog toga ovo pišem,
Ne zamerite,stvarno nisšta ne mislim loše.Mator sam ja i ovako i onako da bih nekoga prozivao ili loše mislio.
Pozdrav za sve forumaše,sad bi valjalo poći raditi!!!


Trenutno vrijeme na Forumu 19:38

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org