YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Roland (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   GW-8 je stigao (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6044)

Vule 27.09.2008 15:35

GW-8 je stigao
 
Evo samo jedna mala najava i nova tema...spravica je stigla a slike i par komentara na prvu obećavam u najskorije vreme...:D

vladamusic 27.09.2008 17:58

Koliko para ?
Ako nije tajna...

Vule 27.09.2008 18:24

800 evrića...a da li valja za te pare još ne znam...krećem sa "analizom" večeras kad se vrnem sa "bauštela"...:-)

vladamusic 27.09.2008 19:12

Nije mnogo.
Nestrpljivo ocekujem izvestaj, jer sam i ja mnogo zagrejan za njega.
pozz

Vule 27.09.2008 19:19

Ovako na prvu,za one koji koriste fajlove,prava stvar,čita sve žive formate sa USB-a a u opciji MP3 fajlova ima nešto kao "vokal eliminator"...e sad kako to radi ne znam ali ima i to jbg...:lol:

Boban010 27.09.2008 22:50

Jedva cekam prve utiske i imao bi odmah par uobicajenih pitanja!Video sam najavu na rumunskom sajtu da ce biti i verzija sa ritmovima poput EXR E2 za "nase trziste".
Koju si ti verziju GW-8 kupio?

Vule 28.09.2008 02:23

Ovo je GW8 sa oznakom "with european collection"...ima rumbu našu,7/8,9/8,beguine...sve naše ritmove...guerrini harmonike,buzuki,orijentalne saxofone...od boja su manje više sve sa Sonic Cell-a...ludvig bubanj,tri standard seta,SC set... prvi utisak je pozitivan,ali tek se igram par sati sa njim,videćemo...
Izuzetno lagana kljava,opušteno se nosi u jednoj ruci,dugmići onako,ništa preterano kvalitetno i robusno,plastika dosta pristojna,ekran siromašan ali ne tako mali...tonski lepo radi,naravno nesredjena,onako "iz kutije"...vidi se da je niskobudžetna sprava ali sa gomilom funkcija...

Vihor 28.09.2008 16:47

@rolandinjos

Pozz. Kazi ti nama konacno da li je GW8 aranger tj moze li se koristiti i kao aranger poput g800/1000 na bini ili je to hibrid sinth + aranger, lijep pozz

BasariStudios 28.09.2008 16:50

Citat:

Originalno postovano od jimiboy (Post 51628)
@rolandinjos

Pozz. Kazi ti nama konacno da li je GW8 aranger tj moze li se koristiti i kao aranger poput g800/1000 na bini ili je to hibrid sinth + aranger, lijep pozz

To je WORKSTATION, ne ARRANGER koji mislim i nemoze raditi ritmove
vec jedino da ih cita sa neke druge masine.

Vule 28.09.2008 16:53

U pravu si,ne može raditi ritmove,samo možeš svirati sa već gotovim...nije ni to loša varijanta za one koji su lenji da rade ritmove,a zvučno je čista desetka,probao sam je na više varijanti i radi opasno,kao i Sonic Cell...ima naših ritmova sve sa introima...meni je najsimpatičnija dvojka koja u introu ladno ima početak Užičkog kola i to odlično odsviranog...


Dobar je fazon i sa live editovanjem...jedno dugmence i dva potenciometra,može se nabudžiti za sekund da zvuči masno i moćno...


Trenutno vrijeme na Forumu 16:12

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org