YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Triton Le-Najkompletniji set na download (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=10578)

zox2003 23.08.2009 19:09

Triton Le-Najkompletniji set na download
 
Koji je najkompletniji , da ne kazem, najbolji set boja za Triton Le u download sekciji.Znam da je to subjektivno ali hajde da vidim sta vi kazete...
Da li neko ima dobar set koji jos nije postavljen a da bi bio voljan da ga podeli sa nama?

Pozdrav

milan_lekic 23.08.2009 21:41

za ovo pitanje ti nije bila potrebna nova tema nego skidanje setova i isprobavanje, ali nema veze to je stvar ukusa sta trazis i sta sviras, po moje za Le i TR i je ERNIE.SET najjaci pozz

Alix 23.08.2009 22:07

Ma dajte ljudi svaki set sa ovog sajta ima nešto jako dobro a i nešto jako loše...Uzmeš sebi 10 dana vremena,popišeš boje iz PCG-ja,RAM pozicije,itd,itd...Formatiraš sinth,započneš svoj set,poslažeš zvukove koje si popiso i kralj si...Znaš de ti šta stoji,kako šta zvuči i imaš mir...Ja sam svoga ubio u nulu i ništa mi više ne treba,zvuči do jaja i ponosan sam da je moje djelo...A veruj SVAKI set ima nešto dobro da se izvuče iz njega,pa makar to bila ili User Skala ili kakav Single Sound sa dobrim efektima,itd...Stvar ukusa,jedan će da hvali ovog jedan onog...Teku i hemisku i na poso ;)

Dejan 23.08.2009 22:11

Najkompletniji je onaj koji ti napravis.A sad da imas neki VRH set,e to neces naci.Jedino vise setova sastavljaj u jedan.

zox2003 23.08.2009 22:32

Alix,

Da li mozes da postavis svoj set?

gogitriton 23.08.2009 22:51

ne vjerujem da bi netko stavio tako dobar set za koji se toliko namucio ,iako ovakav forum i postoji za takve stvari pa se mozemo nadati da hoce

Alix 23.08.2009 23:40

Na žalost prijatelju nit je za prodaju nit za razmenu...SAV material je sastavljen od jedno 6-7 jakih setova,koje sam preuredio po svom ukusu,a 60% ga sastavlja set od Ranketa kojeg sam kupio pre 3 godine...MOSS boje mi je SVE dao jedan lik kojeg ne simpatiziraju na ovom forumu a momak je bolji od 90% njegovih "nesimpatizera" i živi u Linzu.Svako je sposoban sjesti,uzeti vremena i napraviti,i ja sam bio obično tele i polako sam ga dograđivo stepen po stepen,zato i sad zvučim unikat u kafani i na tezgama.Kad jednom napraviš svoj material i uložiš toliko vremena i truda,vidjećeš da ta stvar NEMA CJENU...Sad razumem mnoge koji ne žele da menjaju ili prodavaju,i ovaj set je moja lična karta.Bez ljutnje.

gogitriton 24.08.2009 07:37

U pravu si , vjerovatno ima ljudi koji nikad nista nisu napravili na tritonu i odlicni su sviraci ali ih hebe tehnika . Samo oni koji su uz kljavu proveli noci i noci praveci boje znaju koja je to muka i kad tako nesto sredis stvarno nema cijenu jel fora je imati zvuk dobar i to bas koji nema niko .

zox2003 24.08.2009 16:39

Apsolutno ste u pravu i slazem se sa vama.
Alix,....Ranke ima jako dobre setove za Korg-a..Ukljucujuci i PA800...Covek mi je stvarno pomogao oko mog PA800...Ima odlican set za PA800.Verujem da njegov set za Tritona zvuci opasno.

nesa2511 30.01.2013 01:36

Moras to da sredis sam druze, kako se tebi svidja, meni je recimo krecarov odgovara, ima svega tamo, pa sam njega poceo da sredjujem kako mi odgovara i da nivelisem boje.


Trenutno vrijeme na Forumu 08:42

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org