YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   pa1x cd ili dvd rezac???? shta ide u njega? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=5306)

x3meSRB 21.07.2008 06:14

pa1x cd ili dvd rezac???? shta ide u njega?
 
koji cd rezac ide u pa1x jel mora bash korgov ili moze bilo koji iz kompa kao shto se hvata hdd od laptopa..... ako moze to znaci da moze i neki dvd citac/rezac??????? imam jedan pa bi probao recite mi da znam da ne odshrafljujem dzabe........

Alix 21.07.2008 08:56

Pokušaj,ali SPALIĆEŠ kontroler...On ima isti proklop (broj pinova i konektor) kao i lap top ali da vas to ne zavede---I PA80 je imo ORIGINALNI PCMCIA priklop pa NIŠTA na njemu nije radilo kako treba,još se znalo dogoditi da je PA80 zablokiro...E sad poznam primjer gdje su momci trpali CD-RW iz Lap Topa i radili su a u drugim primjerima poslije nije radio nijedan kojeg prikopčaš na njega pa čak ni originalni...Dakle to je lutrija-neki rade neki ne rade-Testiraš na svoju odgovornost!Ja nisam htjeo da se kečim s time pa sam kupio originalni za 120eur i bio bez problema jer moraš znati da uz originalni dobiješ i obrubne letvice i šerafe tako da ga ugradiš i izgleda do jaja,dok obični nema tih dodataka i izgleda užasno ružno još plus ulazi ti stalno prašina u njega (pola centa lufta sa strana)...Ne znam,sam se odluči!Pozdrav!

x3meSRB 21.07.2008 12:44

pa nemam originalni, tako da mi je ovo jedina solucija, a da dam 120 evra za cd jedino da me ceo forum drzi pa da mi uzmete pare :D

a i video sam u oglasima neko prodaje pa1x sa dvd citacem.... neznam sad sam u josh vecoj dilemi dal da probam, ipak hvala na savetu.

Igorčina 21.07.2008 13:44

Ne bacajte pare , odgovara od laptopa svaki! Može cdrw,dvdrw...itd Ja imam dvd čitač u njemu i radi ok.
30€ daj i teraj!!!!

x3meSRB 21.07.2008 16:17

idem odma da nadjem neki polovan laptop da izvucem dvd..... ne bih rezac

Igorčina 22.07.2008 07:56

He,he...pa ja prodajem pa1xpro sa dvd čitačem...:p

Alix 22.07.2008 08:00

Jedno pitanje...Koji đavo služi DVD-čitač kad ne prima dvd medije?
Dakle prima samo obične CD-je...A drugo,ako radi svaki iz Lap-Topa što se dešavalo kolegi macanoviću da mu se sjebo kontroler na PA1X?...i još jedno pitanje-nije li ružno kad staviš čitač a nema oko njega obrubne letvice koja estetski izgleda i preprečava ulazak prašine u njega?

Igorčina 22.07.2008 08:05

Ne brate, prima dvd diskove, sve čita normalno,samo nabaviš okvir u koji ide dvd i vozi. Meni je Marco7 poslao masku od njegovog prethodnog pa1xpro-a za cd.
Za nas u Srbiji dati 120€ za cd je veliki novac (prosečna plata je 150€ u Srbiji), to je kao kad bi ti u Sloveniji dao 1200€ za cd. Malo je glupo , jel da?
Zato moramo da se snalazimo kako znamo i umemo. Šta ćemo!;)

Alix 22.07.2008 08:36

Jebaji ga sad...Znam kako je dole sad mi rodbina bila iz Niša i paraćina na kumstvu...
Ali ako rade od LapTopa SVI onda je to za pohvaliti...A da čita DVD?I to nisam znao a ni vjerovo da radi,a daj mi rei kako onda zapečeš DVD od 4GB?Da mu nisu trpili kakav NERO PA1?:);)

Igorčina 22.07.2008 08:43

Alix, ja imam dvd čitač, otvara 4,7Gb bez problema.


Trenutno vrijeme na Forumu 07:53

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org