YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ketron (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=63)
-   -   SOLTON KETRON X1 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=63)

RadeKI 08.01.2005 17:52

SOLTON KETRON X1
 
Svi oni koji imaju klavijaturu SOLTON KETRON X1 i imaju neki problem nek mi se jave rado cu im pomoci !! :wink:

ketronsd1 16.04.2005 21:50

POZDRAV!

Imam ketron sd1.Potrebna mi je svaka pomoc oko njega(terce boje i ritmovi).Ako imas neki dobar tips javi mi.Bit cu ti puno zahvalan.

RadeKI 06.11.2005 03:52

Pozdrav druze JAKO KASNO SE JAVLJAM !! imam velikih problema sto se ticeracunara ali ok !

DAJ MI SVOJ MAIL DA TI POSALJEM RITMOVA !! ZA SOLTONA LICNO SAM IH RADIO SAMO CES MORATI DA PRECACKAS MALO DRUM SETOVE I TO JE TO !

:D

ketronsd1 06.11.2005 22:42

NAPOKON!
Jezik mi se otego do peta cekajuci.
*****************
Pa covjece gdje si ti bio svih ovih godina,ja pomislio ti rasprodo sve i ostavio svirku?
Ako se sjecas ranije smo pricali oko terci,ako ti nije tasko i ako imas vremena da mi pojasnis malo vise.
Unaprijed hvala i jedan veliki pozdrav.

__________________________________
Izbrisana adresa...

Obrazlozenje:
Jeste ovo retka klavijatura, ali znamo kako sve ovo ide...
Ako bash ne zelite da podelite sa drugima, uradite onda to na private...

Vaxter

RadeKI 11.11.2005 18:05

Izbrisana adresa...

Obrazlozenje:
Jeste ovo retka klavijatura, ali znamo kako sve ovo ide...
Ako bash ne zelite da podelite sa drugima, uradite onda to na private...

Vaxter

STRASNO!!

MA DAJTE OVO JE STVARNO GROZNO GORE NAVEDENO ali covek ima pravo ja cu upload-ujem stilove pa skidajte ! :)

PS. NEMA LJUTIS ZA MALO KRITIKE !

POZDRAV DOBRI LJUDI !

RadeKI 11.11.2005 18:14

KONACNO NAKON SVIH OVIH GODINA !!
 
Izvrsio sam upload stilova za KETRON nadam se da ce vam se svideti ! ima tu osnovnih i namenskih ritmova za pojedine pesme ali zvuce fenomenalno !

POZDRAV DOBRI LJUDI !

:P

RadeKI 11.11.2005 18:19

o5ja !
 
e BAS SAM DOSADAN ! ovaj ! boje i drum setove nevredi da ti saljem jer se nista nepoklapa ! pa ces morati da se sam malo pomucis oko setova posto je definitivno razlika izmedju KETRON SD i KETRON X1 aranzera.

Vaxter 11.11.2005 20:11

Ne ljutim se za kritiku, ali je tako - kako je...
Ipak tu ima josh ljudi, a moramo i na njih da mislimo inache ce se izgubiti ceo smisao ovog sajta...

Ja ovakve stvari moram da napishem, chisto da ne ispadne da bezrazlozno brishem adrese...

ketronsd1 12.11.2005 11:30

Rade!?
Gdje si ih smjestio?Nemogu nikako da ih nadjem.
Za Vaxter-a:
Nema nikakve ljutnje.Pravila su pravila ali ne mislim da Rade to nije htjeo podjeliti sa nekim drugim,pa valjda ih nebi htjeo dati meni.
POZDRAV RAJI!!!!

Vaxter 12.11.2005 14:13

Ma znam, ali da napomenem mogucnost... ;)
Ako vec samo hgoce ljudi da se trampe, nemam nishta protiv toga, ali da se to onda ne pishe na forumu...


Trenutno vrijeme na Forumu 22:28

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org