YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ljubav & Seks (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=78)
-   -   prvi put :D (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7865)

Dell 05.02.2009 02:26

prvi put :D
 
Evo tek sam vidio ovaj podforum, pa rekoh da dodam jos i ja temu da nam bude punija. Pitanje jednostavno. Kad ste (ga) prvi put :D . ja jos nemam sta napisat, jedino kad sam prvi put s desankom, a nadam se da cu se i ja brzo upisati :D pitanje: nije valjda vulgarna tema? :D

krema 05.02.2009 02:31

=))
bice zestoko

=))

milanceshow 05.02.2009 02:34

Ja sam prvi put sa 15-16 godina!I to je bila jedna konobarica!Ona pijana,a meni dali 2-3 rakije da se opustim!
Vise je ona mene *ebala,nego ja nju!!!!:D

kabi 05.02.2009 03:40

Meni je bilo prvi put kad sam imao 15.. To je bilo sa jednom svedjankom!!
Najgore je bilo sto je ona mislela da meni nije prvi put,a ja poludeo hehe sta cu sad kako neznam hehe.. Nista ja polako dok je "djole" usao i osetio onu toplotu,posle nema stajanja hehe.. Tako sam zaglavio sa tom svedjankom 7 meseci posle toga je saznala od burazera da mi je ona prva bila hehe...

skoricnik 05.02.2009 10:17

Citat:

Originalno postovano od d3llbQy_DM (Post 69836)
Evo tek sam vidio ovaj podforum, pa rekoh da dodam jos i ja temu da nam bude punija. Pitanje jednostavno. Kad ste (ga) prvi put :D . ja jos nemam sta napisat, jedino kad sam prvi put s desankom, a nadam se da cu se i ja brzo upisati :D pitanje: nije valjda vulgarna tema? :D

Jes' ti punoletan =)) ?




(Ja jos nisam nista uradio po tom pitanju 8-X)

Marco7 05.02.2009 10:29

Pa ja sam ovde prvi skinuo kajmak sa 14 :) i to sa nekom devojkom iz Kraljeva na moru koja je bila starija od mene 2 godine!Nikada je zaboraviti necu =))

Magic-Boy 05.02.2009 10:57

Ja 18, ona 16.

Nista se nebrinite oni koji jos nisu, sve ce doci na svoje vrijeme.
Muzicari su svakako najveci J ebaci :lol:

Alix 05.02.2009 10:58

Ja svoje neću ni da pominjem...Bilo je kad sam bio 8-mi razred (1998-me) i bilo je fino...Tad sam treniro u NK Svoboda-Lj,i imali smo trening od 17-19(fudbal)...Poslije toga smo nas par glumaca ostali da titramo i pucamo na gol,naišla "Sanela XXXXXX" sa kolegicama i bajagi zaljubila se...Tako su nas obilazile jedno mjesec dana,dok je konačno nisam opalio...Ostali nas dvoje sami da sjedimo za tribinama,i drapali se,meni se digo,i skinemo se da odradimo...Meni sramota jer ga nikad nisam tero a ona bila starija 3 godine od mene...I pita ona mene jesil to kad radio,ma reko jesam...I vidiš bruke ona se naguzi (jaaj halal joj oni guzovi),a ja magarac ne znam de da ga gurnem...Uzmem mačora i teram al za đavla da mu ga uvalim...Najzad vidi ona da sam čista propalica pošto sam ga guro između guze i mace-u onu kožicu gdje boli ko đavo,i veli mi jesil sigurno kad to radio?Ma reko jesam,ali mrak pa ga ne vidim utjerati (a ko zna poso i po najvećem mraku ga uvali)...I ona ga uzme (ruke joj se pozlatile dabogda) i utera...Ono toplo,fino,vlažno...I šta ćeš---Nagonski ga teraš unutar-vani...jaaaj meraka...Možda sam tako radio jedno 5min i umalo da svršim unutra...Toliko mi pasalo da ga nisam htjeo vaditi...Al izvadim ga i pljus po pjesku iza tribine a ona mi se uhvatila smijati...A jebo je majka u đavla jes mi bilo neprijatno...Poslije toga začuda NIKAD mi više nije dala-haj ga znaj zašto...Eto...Sad se samo smijem kad se sjetim toga...;)...A prvi pušing je bio tek poslije 2 godine,nijedna se nije htjela kecati 2 ušljive godine dok nisam naletio na...mmm...nastavak u drugoj prilici...:D

svrakan 05.02.2009 11:06

Osmi razred ,cura isto stim da joj kilometraza bila od Subotice do Budve,al sam se dobro pokazao,pa mi dala jos koji put,ma bio sam najveci frajer onda,cak me tata sutradan pitao:STA SE SEPURIS I MODIRAS DA NISI MOZDA NESTO PRCAO?nikad to necu zaboraviti=))

aleksandar031 05.02.2009 11:53

Sa 18 se obrstio:p
@Alix - kralj si, nema dalje=))
Dodato:
Sa 16 se obrstio:p
@Alix - kralj si, nema dalje=))


Trenutno vrijeme na Forumu 23:25

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org