YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Svaštara (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Dve svirke u istom danu-izvodljivo? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=14042)

Milan$ 23.05.2010 20:27

Dve svirke u istom danu-izvodljivo?
 
Pozz svima..E ovako igrom slucaja pale mi se dve svirke u istom danu..Veridba od 12 sati,a uvece od 8 godisnjica mature...Imam vremena do sutra ili da prihvatim obe,ili da jednu otkazem..Sta biste vi uradili da ste na mom mestu?prihvatili obe ili otkazali jednu?znam da veridba moze da se zavrsi relativno brzo(4,5 sati)ali isto tako moze i da potraje..Ali cisto da cujem vase misljenje,i eventualna iskustva sa ovako necim slicnim..Hvala i pozz za sve

driftkiller 23.05.2010 20:37

Ja bi prihvatio obje, da sam na tvom mjestu..
Vjeridba vjerovatno neće dugo da traje..
A imash osam sati, vjerovatno ce da u tom roku da zavrshi.
I meni se nekad znalo to da desi..
Uvijek prihvatim,pare su ipak u pitanju :D

EmirTotic 23.05.2010 20:38

Ako mozes da stignes na obe 100% i ako si spreman fizicki i psihicki da izdrzis to (ne omalovazavam te nego je zeznuto malo kad umor savlada coveka) ona sto da ne... I nek padne neka veca lova. Srecno. ;)

Milan$ 23.05.2010 20:43

Hvala:)
..Ma najmanje se sekiram oko umora,izdzacu,jos sam mlad:D..Vise me je strah,ako se malo oduzi veridba,sta ciniti u tom slucaju?

Dell 23.05.2010 21:31

nemoj to prakticirat nikako, ako si sad prihvatio onda ok, ali covjece slomim se kad imam dva dana zaredom, a ne u jednom danu dvije, ja da sam na tvom mjestu prihvatio bi gdje je bolja lova ;)

Milan$ 23.05.2010 21:40

ma svirao sam proslo leto mesec dana,svakog dana za redom iz dana u dan,i stvarno mi nije bilo tesko ipak sam ja tek 24 godine,ako mi je sad tesko,sta ce biti sa 44:">:">..Salim se..Ali stvarno mi nije problem fizicka izdrzljivost,vec dal cu stici na vreme za ovu uvece..;)

Sejox 23.05.2010 21:51

Da li ces moci stici na vrijeme na drugu svirku,niko sa ovog foruma
nemoze dati odgovor,tako da je tema malo neobicna i trazi nagadjanje.
A to nije dobro....

Jedini nacin da sigurno stignes i na tu drugu je ako uspijes dogovoriti,
neko fiksno vrijeme do kojeg ces svirati na prvoj.
Ukoliko je moguce,naravno,mada je to cesto vrlo tesko....

Milan$ 23.05.2010 21:58

Naravno sejox,samo sam hteo cuti slicna iskustva drugih kolega,i eventualno vase subjektvno misljenje sta bi ste vi uradili...to je sve...a sta ce biti to cemo videti:D

Simke 23.05.2010 22:04

nikako ne prihvataj obe svirke!! nikad se ne zna koliko ces ostati na prvoj svirci,a na drugu nesmes da kasnis..,imao sam situaciju,zato i i pisem ovo!!

alen248 23.05.2010 22:41

Ma prijatelju samo rokaj sto da ne, sto nebi zaradio duplo. Jest da ces se slomiti ali se isplati. Jedino sto Sejox kaze probaj nekako fiksirati vrijeme vjeridbe ako se da dogovoriti, a ako nemoze onda je bolje neprihvatati. A izdrzati se mora i moze, pa nisam jednom svirao 8.mart u dnevnom pa u nocnom terminu! Ajd pozzz


Trenutno vrijeme na Forumu 04:19

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org