YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Ostali proizvođači i razno (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   pomoč oko gem genesys pro zbrka (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=29780)

nemonemo 12.11.2016 16:22

pomoč oko gem genesys pro zbrka
 
Pozdrav dragi forumaši ja sam Neno muzika mi je hobi i živim uZg. nabavio sam gem genesys pro problem netko ju nadogradio na orijental i sve tipke start ending sve je izmješano.Probao sam sa master cd od jedne stare klavijarure i započne nadogradnju pa prekine a kad idem na opciju pokreni sa cd klavijaturu sve učita i radi ko curica i formatiro sam hard na taj način al kad ugasim sad ne diže niti stari os. jedino opet preko cd master dal netko ima riješenje 1 o.s. ako bi to riješilo problem hvala

hadzidinic 13.11.2016 20:15

Imam ja os za genesys pro, obican. Postavicu u download.
Dodato:
Kad ubacis disk sa CD_MASTER, ugasis, dok okreces tockic upalis, i u meniju ne biras RUN SYSTEM DIRECT FROM CD, nego odes na INSTAL NEW SYSTEM FROM: FLOPPYDISK, pa tockicem promenis FLOPIDISK na CD. U tome je fora, treba da instaliras nov sistem, i samo tako ce pri sledecem paljenju klavijature da pokrene nov sistem, a ako odes na RUN SYSTEM, onda klavijatura radi pod tim sistemom samo dok je ponovo ne upalis.

nemonemo 15.11.2016 04:41

Pa probat ču al ispiše system uncheked restore system error ,unable to acces the hard disk
(kad skinem vaš o.s probat ču) nešto mi fali da prepozna hd ja ga formatiram i on ga vidi i mogu ubacivat ritmove ali samo kad podignem klavijaturu sa cd ....
Dodato:
Evo da javim situaciju uspio sam s nekog o.s. build hard disk from cd master formatirao hd i upisivo na njega neke podatke ,onda sam ubacio o.s nemam oznaku al njega jedino prihvača za instalaciju novog o.s (a onaj s kojim sam build hd njega ne podiže kao i obrnuto) kad je ssve instalirao uredno podiže ystems harda allli traži da hard formatiram (to me frka da opeeeeet sv izgubim) izvadio sam hard stavio u čitač a hard pun koveert sa hijeroglifnim oznakama crticama kockicama itd koverte se nedaju otvorit kopirat znači nea sys koverte itd koje bi morale bit ako neeko ima kakvu ideju dobro bi mi došla l.p.
Dodato:
Pa možda je to stvarno orijental pa je sve drugačij ?:)

nemonemo 17.11.2016 02:30

gem genesys oriental ako netko ima
 
Skroz sam bio u krivu u prijašnjim postovima imao sam genesys pro i o.s za nju. Nabavio sam novu klavijaturu na kojoj su naljepljena slova oriental i pomislio sam da je netko prčko sa o.s. od orientala a i hd se morao formatirat jer nije bilo ni jedne koverte, i sve tipke izmješane .Poslj nije primo o.s više od pro i sa harda sam izgubio sys oriental naravno danas na pločici pročitam oriental molba ako netko ima o.s za oriental i voljan mi ga je ustupit hvala na razumjevanju jer tih tema o o.s gema je puno i možda nekog boli glava

casper 17.11.2016 02:52

Nema potrebe otvarati temu ponovo, zato sam je spojio u već postojeću jer se radi o istom problemu.

Sumnjam da će itko na osnovu ovoga što si napisao razumjeti što tebi u stvari treba.
Napiši samo koju verziju klavijature imaš (pro ili oriental) i što ti za nju treba.

nemonemo 17.11.2016 12:21

model je genesys pro oriental 995212 trebam o.s hvala
Dodato:
Zahvaljujem vrijednom i nesebičnom članu hadzidinic koji mi je uspio riješit problem master_cd oriental koji je vratio klavijaturu u normalu :)

hadzidinic 17.11.2016 21:39

Nema na cemu kolega, bitno je da radi sad.


Trenutno vrijeme na Forumu 20:59

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org