YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Korg extreme treba mi pomoc oko unacivanja semplova (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=6731)

jasedin 18.11.2008 16:01

Korg extreme treba mi pomoc oko unacivanja semplova
 
Pozdrav svima, posto je ovo moj prvi post zelio bih da vas pitam u vezi extrema. Prvo kako se ubacuju boje u njega? Isto tako dali moze da cita semplove sa drugih tritona. Poslat mi je set iz Bosne i kad sam ubacio ga preko USB stick-a on procita boje neke ali na nekim bojam ih pomjesa mislim kad uzmes recimo boja harmonika kod mene svira brass a neke ocita pravilno. I jos jedno pitanje kako se sacuvaju boje tako da nemoras da ides preko USB posto dok imam usb u exremu sve radi ok cim izvadim USB onda nemozes da sviras te boje ima sve ali nedaje nikakav zvuk toliko za sada pa zahvaljujem se unaprijed za svu pomoc toliko za sada.

vladan.pro 18.11.2008 18:57

Sve sto si pitao ima objasnjeno na tone postova,malo pogledaj po forumu.

dalabu 18.11.2008 19:24

ili najjednostavnije;dok ga stavis unutra dobro je i radi kad ga izvadish , mislim usb ili karticu nece da radi! Mislim triton!

jasedin 18.11.2008 19:34

Citat:

Originalno postovano od vladan.pro (Post 58857)
Sve sto si pitao ima objasnjeno na tone postova,malo pogledaj po forumu.

ok uredu je to ali ima puno toga za procitat ja sam mislio ako imas extreme i razumijes sta te pitam i koje sam pitanje postavio da mi malo olaksas i pomognes a ako ne opet hvala ti..

jasedin 18.11.2008 20:01

Citat:

Originalno postovano od dalabu (Post 58860)
ili najjednostavnije;dok ga stavis unutra dobro je i radi kad ga izvadish , mislim usb ili karticu nece da radi! Mislim triton!

Izgleda da i USB ima osjecaje zna kad mu je dobro

Vaxter 18.11.2008 20:17

1) Ne otvaraj istu temu 2x!
2) Ovoj temi nije mesto u bojama i samplovima, vec medju pitanjima vezanim za korg workstaione.
3) Bar 10x je isto pitanje postavljeno! Potrazi malo!

Tema je zatvorena!

Belja_SO 18.11.2008 21:56

a ljudi nemojte coveka kritikovati,vidite da mu je prvi put,objasnite mu gde i sta kako,tj gde da pronadje objasnjenje. Odma udri po njemu . tz tz tz

Alix 18.11.2008 22:09

BELJA----drug nemoj tako da pričaš...
Vidi u pretraživač upišeš KORG EXTREME i izbaci ti sve od te klaviature što je bilo pisano...
I onda polako počeprkaš i svega ima i svačega...Neki ne razumiju da se NE MOGU jedne stvari pisati po 100 puta i ponovo dođe neki novajlija i hajmo ponovo...Nema tu kritike i napadanja ali razumite nas da i nama nije lako stalno motriti ŠPIJUNE koje šalju druge stranice i prepravljati pogrešne postove i teme...Dajte malo razumijevnja drugovi...

mykeli 18.11.2008 23:43

Od 25.04.2008 do danas je mogo da provali pretragu, aj sad mi umesto njega da trazimo odgovor, a bilo je...Mislim stvarno!:mad:

jasedin 19.11.2008 01:17

@Belja
Ma nema veze snacu se ja samo sam mislio da mi bude lakse ali naso sam nekih interesantnih tema naso sam par stvari u vezi extrema.


Trenutno vrijeme na Forumu 09:23

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org