YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Sistemi (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Dyancord D Lite (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=11166)

Dule007 04.10.2009 03:16

Dyancord D Lite
 
PM 1000/serija i D Lite zvucnici sub LM 12 i sateliti Lm 10....da li je ovo dobra kombinacija u smislu, da li cu imati dobar sound u svim opsezima , low mid an high za srednje svrke sa dva synta, gitara i dva vokala...pozrav

Ace 04.10.2009 03:30

Pa naravno da je dobro kad pricamo o dinakord. Slusao sam probao sam dinakord mnogo puta i dokazano je najbolje. Mislim da ti je odlicna kombinacija ako mozes dati toliko para za njega zavrsi ce ti dobar posao.

Beethoven 04.10.2009 07:24

LM 12 i LM 10 nisu kutije iz D-lite serije vec iz Little Max serije, to je malo starija serija... To nije dobra kombinacija za nas jer su nama potrebni osetljivi spikeri a ovaj sistem ce ti pojesti pola snage PowerMatea...

Sve u svemu, staro...

A D-lite, e to moze, to je vec nesto... ;)

Pozzz

Dule007 04.10.2009 12:43

Betthoven druze...hvala Ti mnogo naovome postu...jasno ko beli dan...naime cinilo mi se povoljno jer frajer ( englez, posto zivim i radim u australiji)prodaje sve za 2200 Eura preracunato iz $AUS, a nemam bas mnogo iskustva, ovde ako pomenes bilo kakav dynacord kombinaciju nasima.kazu samo uzimaj.....uh...
Hvala velika jos jedno...ostaje mi i dalje gledam sta ce da naidje...ima jedan dobar deal za RCF art315A...600 po komadu Eurica, pa ne znam da li bi to valjalo, imam VLZ1202 suvi, i guram FX preko pa 800....

Ace 04.10.2009 23:23

Pa ja na primer oduvjek sam se dobro slagao sa dynacord ozvucenjem pa zato sam ti odgovorio pozitivno sa moji post. I sa drustvo smo dosli do zakljucak da dynacord ne zna proizvoditi lose proizvode. Ali nisam komentirao za snage i opsezima zvuka jer nemam ozvucenje i ne razumem se bas toliko u njega. Od ono sto si napisao meni deluje solidno. I evo ti jos jedan predlog, razgledaj FBT zvucnice! U Makedonija standard ozvucenje je PM1600 mikser ( tvom slucaju moze i PM1000) i FBT zvucnice koji meni se bas svidzaju. E sad svako ima razlicito mislenje pa ti vidi i odluci!

Dule007 05.10.2009 01:00

HvalTi Ace..to je bs nesto sto sam i bio gledao takodjer...mislio sam isto da idem sa CMP1000 + FBT MAXX4 Active dve da poznem...slusao sam ih u muzickoj kuci i iznenadio sam se toplinom mozda i boljom nego EV a i kolicinom basa koji izlazi iz 12" zvucnika koji je u njima...a i sto se tice para negde su oko 600 Eura po komadu..
Hvala Ace.....

aleksandar72 05.10.2009 01:04

@acekorg:...U Makedonija standard ozvucenje je PM1600 mikser

Nazalost si u pravu :mad: :)

@Dule007
Dule prijatelju,600EUR je odlicna cena za 315A!
Svakako ako pricamo o novim boksovima!
Imas odlican mikser,ako ti ne treba vise kanala.RCF 315A odlicno zvuci u manjim prostorijama i bez subwoofera.Jako dobro zvuci i kad ga "ne gazis"

Pogledaj isto JBL EON G2 (discontinued model),cak bolji izbor i od 315A.Od kad je izasla nova EON serija,cena je pala......prodaju se kod mene za 490EUR kom.Tesko ces za te pare naci bolju soluciju(Mission Impossible :D )


Pozz

Dule007 05.10.2009 11:55

Hvala Aco na odgovoru...ovde seJBL drzi na ceni (u Australji)...isto para kao i RCF315A....stos je u tome sto ima neki deal za RCF hahah daju $2000 AUS vrednost za holiday (odmor u hotlima u Australiji, ne placas prenociste, samohranu..ahah ako im je za vjerovati) hhh


Trenutno vrijeme na Forumu 01:31

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org