YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Studijski Hardware (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Problem sa HAlione (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=29240)

srdjan motif 04.03.2016 19:50

Problem sa HAlione
 
Cao drugari imam problem sa HAlione nece da mi ucita semplove nadjem ih u folderu I kad treba da učitam ono kao ucita ali nije. Dok Kontakt 5 učita I radu ali posle treba da namestim sve efekte ispočetka sto mi je vrlo mrsko. Dal neko zna u cemu je problem. I da ne zaboravim koristim Cubase 5
Hvala unapred pozzz :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Dodato:
I da, znam da HALione Sonic nije sempler vec je Romplayer, nego drug koji mi je dao sve ove boje on ih korusti u Halione ali I on nezna kako to da namesti posto je njemu vec neko sredio. Jel zna neko kako to da sredim?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

branoy 05.03.2016 16:52

vama nece pomoc ni Svevisnji Bog!! hahahaha

btw, snimi ti video da mi vidimo koji su fajlovi u pitanju sta ti ucitavas i usta, i odmah cu ti reci do detalja sve sta trebas kako i gde!

srdjan motif 06.03.2016 18:55

1 Privitaka
Citat:

Originalno postovano od branoy (Post 287791)
vama nece pomoc ni Svevisnji Bog!! hahahaha

btw, snimi ti video da mi vidimo koji su fajlovi u pitanju sta ti ucitavas i usta, i odmah cu ti reci do detalja sve sta trebas kako i gde!

Sad isapada da sam totalno Glup=))
Ovo citavam u njemu je FHP format a u folderu je Wav,.

srdjan motif 06.03.2016 19:01

1 Privitaka
sve ih prepozna ali ih ne ucita

srdjan motif 06.03.2016 19:09

1 Privitaka
e sad kad pokusavam da ih importujem u Halione on ih prepozna ali ih ne ucita

srdjan motif 06.03.2016 19:10

1 Privitaka
i ostane prazan

branoy 06.03.2016 20:29

jebiga druze promasio si komplet halion!! ne ide to u taj!!
to ide u Halion 3.5 (zadnji krekovan ) sempler!!
to je rompler YAMAHA motifa sounda (to nije sempler_) zz

srdjan motif 06.03.2016 23:43

A reci mi jel mogu ja da skinem taj Halion 3,5 I da mi radi u ovaj Cubase

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Dodato:
Pokušavao sam da ga skinem ali nemogu da nadjem, skinuo sam Halion 5 ali me zeza eLicenser nece da ga prepozna, pre Cubase 5 imao sam Cubase 4 Ai pa sad mi ne prepoznaje nista jos uvek mi stoji Cubase 4. Jel ima neki sajt gde bi mogao da skinem Halion 3,5 hvala na pomoći druže :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sudbina 12.07.2016 17:25

Halion
 
Ovo su ti 2 različita programa, što reče Branoy.Jedan je Halion one koji dolazi uz Cubase a drugi je Halion 3.5,koji se kupuje.To ti nisu fajlovi za Halion one i naravno neće ni raditi.Izgleda da tebi ne radi ni taj Halion one, jer moras kopirati njegove banke od halion one u Cubase folder da ih pronadje.Koja ti je verzija ovog drugog Halion, da li je 3.5, ako jeste meni je pravila probleme u Cubase 7.5( originalnom) i skinuo sam je.Inače u novijim verzijama Cubase taj stari Halion one, zamijenio je extra Halion sonic 2.


Trenutno vrijeme na Forumu 12:13

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org