YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Mobilna telefonija (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Mobilni preporuka- Satio ili ??? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=21526)

Milan$ 30.01.2012 02:26

Mobilni preporuka- Satio ili ???
 
pozz svima..menjam mob za par dana,pa se mislim sta cu..s obzirom da sam navikao na sony ericson,do sada sam koristio c905,sada nesto gledam i svidja mi se ovaj SE satio,lep fon,12 mega pixxela kamera, simbian, itd itd...nasao sam ga kao nov za oko 160 evra...dajte jos neku preporuku za neki ok mob za te novce...hvala i pozdrav

rafael 30.01.2012 12:47

Zavisi Care , ako ti je kamera najbitnija onda ga uzmi slobodno , jer meni je vise kao fotoaparat ...Ja bih isao na neki Jefitniji Android,(kolko se sjecam Satio nije) ako su ti bitne preformanse , jer sve vise i vise postaje "standardan" operativni sistem i prilicno je Jednostavan za upotrebu , ako ti je i to bitna stavka.. ima Finih Telefona sa Androidom do 150 e . Pozz

Milan$ 30.01.2012 13:14

pa pazi ja sam tolko upucen u mobilne da i ne znam sta mu dodje android telefon:D,tako da mozes misliti cemu mi najvise sluzi-razgovor,slikanje i kad mi bas zatreba internet ako nisam kod kuce..to je to...nego aj mi reci sta podrazumeva android telefon i daj neku preporuku za takav mob do 150 evra...hvalai pozdrav

Vaxter 30.01.2012 15:24

Satio mi je toliko puta dolazio na popravke da ne mogu da pobrojim.
Symbian na njemu je jako trom.
Ne preppručujem.
Poslušaj čoveka i uzmi nešto sa androidom, bar.
Ako već voliš SE, Xperia Arc S.
Daju je operateri uz paket kod nas.

Milan$ 30.01.2012 15:37

pa dobro dajte neku preporuku do 150,160 e polovan mob sa tim androidom,i ako moze pojasnjenje sta mu dodje taj android...inace Vaxter ta Xperia arc kosta 300 evra polovan kako vidim,tako da mi je to previse za mob...nesto do 150e preporuka,polovno moze...pozdrav

Morison 30.01.2012 16:13

Posto volis Se mozda X10. Mislim da se moze naci u tom cenovnom rangu polovan.
Android je operativni sistem (poput Windows-a ili Linux-a na kompjuteru).
Android je dosta zastupljen danas, imas gomile i gomile aplikacija, lagan je za sinhronizaciju preko neta itd. Symbian je prevazidjen i, moze se reci, operativni sistem proslosti.
Danas, po mom nekom vidjenju najbolji operativni sistem je Apple ios (Iphone) a za njim je Android...pa svi ostali.
PozZ

Milan$ 30.01.2012 16:17

ok hvala,to sam hteo da cujem..jel x10 mob sa androidom???? i moze li jos neka preporuka,ajd sad ne mora samo SE,moze i druga marka,mada sam ja razmisljao o "dumb" telefonu,ne "smart",ali me ubediste:D..pa ajd i jos neka preporuka za mob..hvala i pozz

cule125 30.01.2012 16:19

imas telenor one tac to je alcatelov telefon android je 5mpx kamera,jako dobar telefon a i mozes da ga nadjes polovnog do 100e najvise jako dobar telefon za male pare,imao ga i ja i mogu da ti kazem da mnogo je bolji od symbian,a imas i i phone 3 on je negde oko 160e eura

rafael 30.01.2012 16:27

Od Mene SE xperia mini pro, jer sam je imao, xtra telefon , Moze i bez ovog sufixa pro , ako ti nije bitna Qwerty Tastatura , kamera je nesto slabija tacka , ali nije losa.. Kompaktna , brza ,lagan update androida na svaki novi Soft koji izadje(za razliku od LG-ja npr. zbog kojeg sam osijedio dok sam ga update-vao) ako ti treba telefon za razgovor i po koju sliku ... to je to.. kod nas u Bih ide za 120 eura nova.. pozdrav

milepsr 30.01.2012 18:29

Citat:

Originalno postovano od cule125 (Post 204536)
imas telenor one tac to je alcatelov telefon android je 5mpx kamera,jako dobar telefon

Da, drugar ga ima i zadovoljan je.


Trenutno vrijeme na Forumu 16:56

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org