YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Novajlije, predstavite se! :) (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=2968)

kreso 21.12.2007 11:12

Svima od srca želim dobrodošlicu.
Nadam se da čemo kvalitetno diskutirati i nastaviti kolegijalno druženje i razmjenu materijala i znanja.

@ Nedim

Buraz, da nisi možda novajlija u braku ili očinstvu ?
Ne'š nam valjda to zatajit ? ;)

Ili si sigurno kupio opet neku novu "bebu" od 61 ili 76 "zuba" B-)

jeftabgd 05.02.2008 00:56

Pozdrav svim clanovima.Bivsi harmonikas kao i vecina ovde,sada klavijaturista.Muzika mi je jedino zanimanje.Trenutno naoruzanje Roland Va-76,Korg Le-61,Korg Tr-61,Casio Privia(digitalni klavir),Dallape dugmetara,cerkica 8.god.prvi razred klavira,mladja 4.god.(u fazi;na kraj sela zuta kuca;),zena pevacica.poz.svima.

daisa 05.02.2008 01:00

Dobro nam dosao jeftabgd

mykeli 05.02.2008 01:05

Eeee,Jefto,Jefto....
Tu smo slicni sa decom,i sa zenom samo sto je moja sada bivsa pevacica!!!

beast_x 05.02.2008 01:21

Nisam se ni ja još predstavio...Ajd pa da krenem...Evo...Ja sam Stjepan,učlanjen sam oko 2-3 mjeseca na yu-midi,sviram Roland G-800 te Korg TR ...Iskreno,jako sam zadovoljan ovom stranicom upravoga zbog toga što ima direkt chat koji mnoge druge stranice nemaju pa je olakšan razgovom...ima puno tog što se može naučit i dat nekome savjete koji trebaju kako drugima tako i tebi...eto da ne duljim...pozdrav svim članovima i yu-midi-u...big boss-u.. dalje se čujemo na chatu! ;);):):lol:

zeko 05.02.2008 01:53

zdravo kolege...evo i ja sam medju novima registriranima...(iako sam dugo pratio da nisam bio registriran). sviram korga i3 (u kvaru trenutno):-( i u planu kupovina jos jednog korga...Za forum i vecinu clanova imam samo rijeci hvale... Jos jednom se ovim putem zahvaljujem tebi pa1xpro za jucerasnju pomoc a i svima vama dobrim ljudima i kolegama koji ovaj forum cinite ovako dobrim.veliki pozdrav

MilaN B.N.S 05.02.2008 04:40

Evo i mene...
 
E,kakvi ste likovi,-svaka vam cast...
Ok...
Ja sam MilaN JovanoviC,imam 17 godina,iz Panceva sam...
Ne'am zenu,nemam decu... :)
Ovde sam se registrovao pre 15ak dana...
Sajt je supeR...
Sta reci...
"Muzika je moj zivot"...
Sviram na 'Roland E-96',i sviram harmoniku,Hohner...
Idem u sredju muzicku skolu,imam svoj bend,pisem pesmice,i tako...
Igram mali fudbal,sviram u fokloru,itd...
Eto,toliko...
Ziveli !!!

bigdan91 05.02.2008 07:23

Registrovan sam na sajtu vec oko mesec dana i redovno pratim teme pa bi bio red i ja da se predstavim sada:-) Eto ja sam igrom slucaja trenutno u Kanadi i imam skoro 17 godina. Ziveo sam u Vrbasu, u Vojvodini skoro 14 godina sve dok se nisam preselio u hladnu zemlju. Isao sam u muzicku skolu i svirao sam klasicnu muziku uglavnom na Weltmeister ili Royal Standard harmonikama koje nisu negog kvaliteta bile, ali su bile dovoljne za muzicku skolu. Baka mi je kupila Rolanda E-96 kada sam imao 13 g. na kojem sam ustvari i naucio neke osnovne stvari oko aranzera. Sa dolaskom u Kanadu sam poneo moju Royal Standard harmoniku koja je pocela vec da se rastimava i sasusuje od ove suve klime i suvog vazduha u kucama, ali nema veze bitno ja da mogu na cemu da odrzavam tehniku. Trenutno sviram i na Korg-u Pa800 (pre njega Pa80) koji sredjujem i koji mi zivce vadi:-) Nema svirke puno u Kanadi a pogotovo sto ja zivim u provinciji Saskatchewan. Postoji jedan nas restoran gde dva puta mesecno imamo svirku i to je meni za sad dovoljno. Imam prijatelja koji ima pro studio i redovno se tamo sastanemo i napravimo neki novi zapis pa posle preslusavamo da vidimo od cega bi moglo da se napravi nesto.

Sto se tice sajta, sve mi se svidja. Svaka cast svima sto pomazu jednim drugima. Meni to puno znaci zato sto nemam nekad kome da se obratim za neko strucno pitanje pa onda pitam ovde. Hvala svima koji su mi vec par puta pomogli.

Veliki pozdrav kolegama!!!!!!!!!!!
Danilo

Themitarshone 10.02.2008 00:42

Cao, ja sam potpuni novajlija.Inace imam 16 godina i sviram na Roland EXR-E2.Ovu spravu sam kupio pre jedno 2-3 meseca,slabo je poznajem,ali vredno radim na njoj.Toliko od mene,nadam se da cemo se druziti!!!

antalus1000 10.02.2008 03:40

pa zasto i zenama ne dozvolite da postanu clanovi pa da se same predstave:) ehehheheheh salim se:) sala:)





Trenutno vrijeme na Forumu 22:03

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org