YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Sport (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Koji bicikl SOBNI kupiti za vezbanje (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=15963)

bojanlook 06.11.2010 20:14

Koji bicikl SOBNI kupiti za vezbanje
 
enteresuje me koji bicikl sobni kupiti....i uopste koliko to kosta:lol:

Beethoven 06.11.2010 20:44

To mozes kupiti za male pare jer ljudi kupe a ne "voze" ni dva dana, posle samo hvata prasinu... ja imam jedan takav nov, zena zapela, ja kupio... I sad hvata prasinu... :)

Po oglasima ima sigurno, to ti je isto kao sa skolskim harmonikama, svaka druga kuca ima na kredencu... :)

Od nekih 6000-7000 dinara pa navise... Novi.

Pozzz

Vule 06.11.2010 20:52

Ni jedan...to je jedna beskorisna naprava koja samo skuplja prašinu i zauzima mesta u stanu

EmirTotic 06.11.2010 22:21

Upravo tako... Ako ti se vozi bicikla, lepo za 150e imas da kupis jednu profi da se raspametis i da vozis rekreaciono a jos si napolju sto je zdravije. Po meni je to bolje jer sam shvatio da sve te kucne varijante su skroz bzvz. (mislim na teretane, fitnesse i to...) nema nista bez prirode i cistog vazduha. ;)

Vule 06.11.2010 22:38

Efekat tog sobnog bicikla je minimalan ili nikakav (pretpostavljam da kolega želi da skine neki kilogram ili nabije malo kondicije)...za kilažu i stomak nema ništa bolje od šetnje na čistom vazduhu najmanje 30-tak minuta,ali obavezno pre doručka,na prazan stomak...tu se skida salo ;)

Ja sam malo odlutao od teme ali eto,možda nekoga ovo zanima :D

armin 06.11.2010 22:45

Vule jel to naucno dokazano da ja pocnem sutra setati prije dorucka :D ???

panovicdragan 06.11.2010 22:51

sobni bicikl je super-neces imati problema sa vozacima koji nevide bicikliste na putu!

Vule 06.11.2010 23:41

@ Armin

Pitaj nekog fitnes trenera,isto će ti reći.

Ujutru kada ustaneš lepo popiješ kafu,razbudiš se i opališ šetnju od jedno 30-40 min,onako,hodanje srednjim tempom,ni sporo ni brzo,i tako 3 puta nedeljno...videćeš kako spada salo. A to ide na prazan stomak obavezno,jer tada organizam troši te nataložene masti i gluposti,u suprotnom ako se najedeš trošiće unešene kalorije od doručka i od mršavljenja ništa. Ovo ti je 100% proverena stvar...samo treba biti uporan i videćeš :)

Trčanje je pomalo rizična stvar za nas muzikante nenavikle na tu vrstu aktivnosti...treba proveriti EKG itd pre toga, tako da je šetnja prva stvar,tu nema mnogo naprezanja a sagorevanje masti je zagarantovano

Zgodna stvarčica je i nekakav "pedometar",to je malecka spravica koja broji korake i predjenu razdaljinu...okačiš je o pojas,veličine je kutije šibica i u šetnju. Posle možeš da pratiš koliko si šetao svakog dana itd itd...spravica košta oko 10-tak eura

driftkiller 06.11.2010 23:48

Tacno je da je kucni bicikl glupost, mama ga je trazila za rodjendan i babo joj ga kupio, i malo vjezbali i sad skuplja prasinu! GLUPOST! poZ

armin 07.11.2010 00:09

Vule vjeruj da cu probati... hvala za savjet


Trenutno vrijeme na Forumu 13:55

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org