YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Komentari i Pitanja (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Zašto na ovom forumu nema dobre komunikacije? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=30385)

Tihotyros 20.10.2017 01:30

Citat:

Originalno postovano od svirac007 (Post 298411)
Odavno izbjegavam da bilo sta prokomentarisem ili da otvorim neku temu zbog pojedinaca i njihovog drskog i nekulturnog nastupa....
Sjecam se u temi za pa600 trazim pomoc oko eqvlajzera i iznosim da nisam zadovoljan soundom a onda ulijecu neki sa odgovorom -- Sta ti hoces bolje za 1000eur...

Evo danas na temu Korg volume papuce (da pomognem) iznosim svoje iskustvo da sam isti problem imao samo sa behring papucom od tog dobijam odgovor

-Konkretno se u ovom postu govori o volume pedal Korg XVP-20... Pustite beringer o tome nije tema...

Eto kajem se sto sam danas potrosio 2-3min svog vremena sa iskrenom zeljom da pomognem i da opisem da imam isti problem ...
Tako se drug moj ne komunicira -- to su razlozi da ja a vjerujem i mnogi ne zele da se ukljuce u diskus i forum nam sve vise postaje monoton .....pozdrav

Potpisujem. Sto se tice teme o pedali i ja sam spomenuo behringer s istim problemom koji sam navodno imao radi spajanja s pogresnim kablom, misleci mozda je ista stvar nebitno je marka pedale.
Ali i opcenito dojam o forumu potpisujem.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

megane 24.10.2017 15:31

Ja zapravo nisam dugo na forumu, par godina, imam staru opremu Rolanda, ali da kažem vrlo vrlo mnogo sam naučio ovde, što se tiče rukovanja kljavom, ovde niko nikome neće nešto da objasni, ali na forumu, nađeš vrlo mnogo koristnih informacija. Hvala ovome forumu. još ove godine ću nešto da doniram pa nek živi forum i forumaši!
pozdrav.

SaleSynth 23.02.2018 14:19

Manjak dobre komunikacije po mom misljenju je opste prisutan na svim Internet forumima,jer ljudi se ne predstavljaju svojim likom,delom,imenom i prezimenom,vec se sakriju iza nicka(ciji izbor takodje govori o onom ko ga izabere)i postanu arogantni i bahati jer je posledica takvog ponasanja u najgorem slucaju banovanje,a nikako osuda u realnom zivotu.
Ovaj forum konkretno sam shvatio kao mesto okupljanja ljudu koji se bave istom profesijom kao i ja,koji ima svoj komercijalni deo,svoje autoritete i pravila ponasanja koja ti autoriteti propisuju.
E sad kao u svakoj zajednici,mnogi ljudi pomisle da ako se 'prikace' za nekoga ko je autoritet sto biolozi kazu ALFA jedinka,da ce i oni postati bitniji u zajednici.Takvi ljudi napadaju i ucutkuju sve ostale,ne znajuci ni sami zasto.

Tihotyros 23.02.2018 15:28

Mislim da ste prekratko na forumu za ovakvu "psiholosku" analizu, a ako pozivite ovdje dovoljno dugo mozda saznate da se vecina nas ovdje ne skriva, dopisujemo se u inbox, prijatelji smo na facebooku itd.. znamo tko smo.. druzimo se, na forumu, a prema mogucnosti i uzivo..
Naravno postoje autoriteti na forumu, ali to je uredu, ti su ljudi to zasluzili svojim doprinosom zajednici i zajednica njihovo misljenje prihvaca kao autoritativno jer su dokazali da njihovo misljenje ima neku tezinu, neku vrijednost, da ako pisu znaju o cemu pisu, necpisu jer im je dosadno i nijedan nije postao autoritet jer se "prikacio" na nekog.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Alen P 23.02.2018 16:36

SaleSynth@ a cak se i ti skrivash iza "nicka"...😁

SaleSynth 23.02.2018 17:07

@TihoTyros,upravu ste potpuno.Niko nije postao autoritet jer se 'prikacio',ali misli da jeste.....☺
@Alen P Tako je,kud svi forumasi tu i SaleSynth...☺

Tihotyros 23.02.2018 17:09

Ne razumijem bas :/

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

SaleSynth 23.02.2018 17:10

@TihoTayros ☺☺☺

Tihotyros 23.02.2018 17:12

I dalje ne razumijem, ovo izgleda nije dobra komunikacija :D haha

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

SaleSynth 23.02.2018 17:39

@TihoTyros Postovani,u prvom Vasem odgovoru na moj post,indiskretno ste mi stavili do znanja da sam ja ovde 'novajlija' i da cu AKO POZIVIM DOVOLJNO NA OVOM FORUMU shvatiti.....
E sad ne znam koju vi ovde funkciju
imate,koliko vidim Vi ste POCETNIK
FORUMACIJE kao i ja....
Izvinjavam se vidim da ste napredovali u DRUGARA FORUMA,ali i dalje Vam ne daje za pravo takvo obracanje.
Jer TO nije prava komunikacija.


Trenutno vrijeme na Forumu 12:05

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org