YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Yamaha (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Izrada sounda u Voice editoru - Tyros3 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=30447)

NordX 14.11.2017 00:38

Izrada sounda u Voice editoru - Tyros3
 
Da li je moguce,pomocu Voice Editora da pomesam par boja u jednoj i da tako sacuvam u USER-u?

Tyros 3 je u pitanju.

casper 14.11.2017 01:03

USER pamti samo jedan sound. On može biti obrađen putem VOICE SET funkcije u klavijaturi i kao takav pohranjen. Dva sounda istovremeno možeš memorirati u registraciju ili OTS.

Alen P 14.11.2017 08:38

NordX@ moguce je. Mozes u softwareu pomijesati do 8 soundova-layera i sve to pohraniti kao jedan sound u User. Taj "sound" ce imati tek par kb. 😁

casper 14.11.2017 10:14

Da, kakvo pitanje takvi i odgovori. :D

Malo nas pojmovi hebu ali neka, riješit ćemo to mi, samo dao vidimo što točno interesira NordX-a. ;)

tyros2 14.11.2017 11:32

Citat:

Originalno postovano od Alen P (Post 298805)
NordX@ moguce je. Mozes u softwareu pomijesati do 8 soundova-layera i sve to pohraniti kao jedan sound u User. Taj "sound" ce imati tek par kb. ��

Veoma bitno je da se razlikuju pojmovi kod Yamahe:

"User"

"Custom"

"User" pojam oznacava User voice koji se pravi-steluje-doriktava u samoj klavijaturi I nije ga moguce praviti putem softwarea.

"Custom" pojam oznacava Custom voice I moguce ga je praviti u sowtwareu I mixati layere ili praviti nove.Kao takav potrebno ga je sejvati u Custom voice pa onda naravno editovati-sejvati u samoj klavijaturi kao USER.

Bez uvrede ali kolega Casper je odgovorio 100% tacno na postavljeno pitanje,jer onako kako je postavljeno nisam ni ja mislio drugacije da odgovorim.


Pozdrav.

Alen P 14.11.2017 13:59

Tako je. Da bi bio USER, najprije mora biti CUSTOM, jel' tako? Dakle kao sto je NordX pitao, moguce je pomocu T3 Voice Editora editirati sound, pohraniti ga, naravno u Custom a zatim kroz Voice set-a, u User.

casper 14.11.2017 14:04

Ne mora. USER možeš kreirati i od tvorničkih soundova.

Alen P 14.11.2017 14:08

Stvarno? Ma daj...
Naravno da se moze ali referiram se na pitanje "Da li je moguce,pomocu Voice Editora da pomesam par boja u jednoj i da tako sacuvam u USER-u?

Tyros 3 je u pitanju."

Odgovor je: Da, moze se.

casper 14.11.2017 14:28

Ajmo pričekati da vidimo što interesira i što želi NordX. Onda ćeš mu ti odgovoriti i nadam se da ćeš mu pomoći i bit točan. Jer, do sada si već fulao više puta. ;)

Odgovor na pitanje

Citat:

Originalno postovano od NordX (Post 298801)
Da li je moguce,pomocu Voice Editora da pomesam par boja u jednoj i da tako sacuvam u USER-u?

Tyros 3 je u pitanju.

je jednostavan i glasi - ne može.

Zašto? Pa zato što se nakon edita u Voice editoru soundovi spremaju u CUSTOM. Nakon toga dolazi obrada u klavijaturi i tada kreiramo USER sound u kojem može biti samo jedan, ne njih više.

Alen P 14.11.2017 16:27

Normalno da je cilj kad se "pomesaju boje" dobiti jedan USER od istih, a ne njih vise. Pretpostavka je da to NordX zeli. Barem ja tako mislim, ali eto mozda sam "opet fulao".


Trenutno vrijeme na Forumu 23:30

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org