YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Boje i semplovi (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Kako srediti pa80 boje? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=7438)

gogilo.cacanin 10.01.2009 11:47

Kako srediti pa80 boje?
 
Kako bi mogao da sredim one boje ili performens,da to valja.Sve sto sam do sada ubacivao iz setova nije bas nesto .ili neki ne rade to jest cuju se kao neko skripanje,ili pola od dirki nije popunjeno.Znaci pola fali.Dali ima neki takav set-koji ima i program i performens,da popuni sve sto treba .Pa da jednom sredim za sva vremena.Pa ako neko ima ideju bio bi zahvalan.pozz
Ps.imam neke juzni ritam-koji drum set i bass da ubacim da bi na nesto licilo.Na nesto?nemam semple kartu i znam da ne moze orginal.

erno11 11.01.2009 01:24

Pozdrav.

Mislim da mozes to srediti s STW, mozda grijesim :confused:

Millan 11.01.2009 01:42

:lol:
Nema to veze sa STW!
Treba uvek prvo procitati uputstvo klavijature, i shvatiti neke osnovne stvari. Tada bi shvatali koliko na forumu ima trivijalnih i banalnih pitanja..., pa bar pola...:(
Inace, gogilo, da si citao malo forum i starije postove, mislim da bi apsolvirao to oko sredjivanja boja na Pa80, ako ni o cemu, bar je o njemu pisano.:)

Sejox 11.01.2009 01:52

Grijesis Erno....STW nema veze sa bojama i sredjivanjem.Program je za rad sa ritmovima i jos po nesto.Tako da covjek ne mora traziti program uzalud.

@gogilo

Klikni gore na forum,pa idi na Boje i Semplovi i pretrazi tamo.Naci ces odgovor na svoje pitanje,jer je o tome zaista pisano.Samo polako pregledaj....

erno11 11.01.2009 03:30

Sta vam je ljudi? Odma napadate, pokuso sam da pomognem:mad:;)

gogilo.cacanin 11.01.2009 17:24

Hvala.Probacu da prelistam na forumu.

gogilo.cacanin 11.01.2009 18:10

Prelistao sam i preko 15.stranica ali ne nadjoh nista pozitivno.A radi se o tome da ako ubacim neki set,to jest program-boje,ili perfomense,pobrka mi hd.Onda nevidim vise stajlove.Taj sam problem imao prije pa sam morao da restoriram sa onih 5 disketa (resourse).Sad bilo sta da ubacim u vezi boja moram oped to da uradim.Pa me malo to i nervira.Dali back ap pomaze od nekoga pa da imam sto je potrebno ili postoji li resourse nekog drugog tipa.Jer ja sam ih skino sa korg stranice.Znam da je neko naveo da je tema vec bila ali nisam slican nasao,pa ako neko ima ideju nek se javi .Hvala.

Enes-am21 11.01.2009 22:48

stari, javi mi se, imam nesto za tebe...;)

gogilo.cacanin 17.01.2009 12:57

Cao drustvo.Jos uvek imam taj problem,kad ubacim performense ili program(boje),pojebe mi hdd,to jest kad ugasim sint. i oped ga upalim nevide mi se staylovi(ritmovi).Onda moram da ubacim ponovo one reseurse od 5diskova.Stim sam resio problem sto se tice ritmova.Ali ti resoursi sadrze pola performens a od tih pola ,pola nerade ili skripe.Sta ja tu gresim.Teoretski pokusavam da ubacim neki set,samo performens ili program bez staylova,pa mi se to desi sto sam naveo.Mozda su resoursi loseg kvaliteta,ali sam ih skinuosa korgove stranice.Pa sta gresim????-da jedno sa drugim se slazu.pozzz.

gogilo.cacanin 07.02.2009 12:39

Neznam,dali je se za neke ova tema zavrsena,ali za mene je ostao jos uvek taj problem,kao sto sam naveo u predhodnom citatu.Mozda je taj problem,sto sam u pa50,dogradio hdd.Ako je neko imao tu situaciju ili temu slicnu ovoj nek mi se javi.Pozz.


Trenutno vrijeme na Forumu 15:24

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org