YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   pitanje pa800 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=4137)

Darko88 02.04.2008 22:53

pitanje pa800
 
ispunio sam ram i obrisao neke nepotrebne multi semplove ali i dalje pise da nema mesta, sta da radim sad da bi bilo mesta???

GALA 02.04.2008 22:58

Mozda ih nisi skroz izbrisao Tj.one same semplove KSF..
a mozda si i obrisao semplove al jako male koji mozda ni nezauzimaju puno memorije
moze bit da je sempl 64 Kb i kad oces ubacit semp veci od tog kaze nema mjesta..
Al jos dobro pregledaj dal je sto posto izbrisan..
cini mi se da si izbriso ikonu od Multisampla a sempl da je ostao..
Volio bih da sam ti uspio stagod pomoc,,javi ako sam uspio...
Pozdrav

bole 02.04.2008 23:31

brisanje semplova
 
ovako druze kad brise multisamplove na pa 800 uvjek moras da isto ukljucis :
Delete Unassigned Samples sto ti stoji ispod imena od tog sempla koji hoces da brises kad si u Delete da bi isto KSC semplovi koji pripadaju tom mulrisamplu bili izbrisani
inace samo brises taj KMP a ne semplovi ako to nisi ukljucio pozdrav bole

No.1 03.04.2008 00:25

Tako je...izbrisao si samo KMP filove...a KSF jos stoje.

Millan 03.04.2008 00:38

E, sad kad si to uradio tako, idi na Sound, pa Record, pa na padajuci meni, pa na Delete, pa cekiraj: Not assigned to any MultiSample/DrumKit, pa OK.
Trebalo bi da obrise sve sto nisi prethodni put uradio, odnosno sve ksf fajlove koji nisu dodeljeni nijednom multisemplu ili drum kitu.

No.1 03.04.2008 00:39

Ma jednostavno kad udjes u sempler...samo nadji DELETE ALL SAMPLES,MULTISAMPLES,DRUM KITS.....

energy 01.06.2011 04:42

Da se nadovezem na ovu temu.Imam problem!!
Hocu da ocistim set od nepotrebnih stavri koje mi ama bas nicemu nesluze ALI u tom setu ima terce koje su radjene u dk.
Dakle na koji god nacin da sam brisao semplove desilo se sledece,dokle god je klavijatura upaljena sve terce rade dobro,ali cim je ugasim i opet upalim sve terce mi se razsteluju iskrive,pogube tonove,zamene sa nekim glupostima itd.
Prvi postupak koji sam probao:
-Izbrisem u juzeru boju koja mi netreba pa onda SOUND,RECORD,(PADAJUCI MENI),DELETE pa not assigned to anyMulty...... ali se rzsteluju terce cim ponovo upalim klavijaturu

Drugi postupak
-SOUND,RECORD,MENU,MULTISEMPLE pa delete pa delede unassigned semples i opet isto.


Da li postoji jos neki nacin na koji bi mogao da obrisem semplove a da mi se nerazteluju terce kad ponovo upalim klavijaturu? Da li global protekt ima veze sa tim?

Ovo je deseta noc da pokusavam do 6 ujutru da resim problem i jos nista nisam uradio

Millan 01.06.2011 08:07

Koji ti je OS, treba da bude 2.01...:confused:

energy 01.06.2011 14:30

jeste 2.01 taj je......To je pa2x u pitanju ali iste su masine i isti je princim pli nece....


Trenutno vrijeme na Forumu 01:33

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org