YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Stalci (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Baby Spider pro (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=3355)

mr_eko 21.01.2008 09:52

Baby Spider pro
 
interesujeme za koliko ga mogu proda.....kao nov je nije ni godinu dana koristen......ja sam ga platio 180 eur......

No.1 21.01.2008 12:37

Pa to je niska stalka ne znam ni kom bi to koristelo? A neznam uopste sto si je kupio? Ja kad sam narucivao Spider pred 2 godine nisam znao kako to izgleda uzivo a kao za baksuza stiglo mi po greska to BABY spider i sam se razocarao potpuno...onda sam svatio da je greska i vratio sam nazad pa mi poslali pravi spider za dve klavijature.To je vec drugo.

milan_lekic 21.02.2008 11:27

pozz mozda je ova stara tema ali da ne otvaram nove
dakle kupujem K&M ali sazno sam da bostoji i bejbi verzija po cemu cu prepoznati onog pravog PRO da mi ne uvale tog bejbi miniaturnog da budem moro sjediti na zemlji i svirati hahaha

mr_eko 21.02.2008 11:53

pa ako dodju na njemu 2 ruke to ti je pravi........i on ti je do brade...a ovaj je do prsa.(lažni)............

milan_lekic 21.02.2008 14:00

aha thanks

marco 21.02.2008 15:49

PRO verzija ima navoj za pecaljku i vodjice za kabl, a obicna nema.
Inace postoje i baby pro, i ona standardna pro verzija. S tim sto onaj standardni (ne baby) ima veci stub i drzac za jednu ili 2 klavijature. Drzaci mogu i posebno da se dokupe.
Ja imam jednu klavijaturu, i baby spyder pro, i uopste nije nizak, jer mi zglobovi stoje ravno. Nizak ce biti eventialno onom ko drzi ruke pod uglom.

mr_eko 21.02.2008 16:59

i meni odgova beby za 1 klavijaturu ali je problem sad sa 2 :lol:hehehehehehehe

Milan$ 12.11.2013 04:28

drugari ajd da ne otvaram novu temu,da pitam ovde...vec neko vreme ne koristim vise 2 klajve, vec samo jednu,pa3...e sad ova gromada spyder pro mi je bas glomazan,tezak i za nosenje i za transport,a nemam potrebe za dve klajve tako da mi je suvisan...resio se da kupim roland va stand ili isti ultimate, al nesto kontam pa se setim da ima i spyder baby pro...pa ajd ako neko ima iskustva s njim? daklem treba mi samo za jednu klajvu, da je klajva pod pravim uglom i to je to...kako ga cenite,bi li baby spyder zavrsio posao? nov je 170 evrica,a ultimate 250 eura...nemam gde da probam kod mene baby spydera u Nisu,nema ga po prodavnicama, imaju samo spyder pro....recite mi jel krecar koristi baby spyder? ako je to baby, ako njemu odgovara,mislim da ce i meni,jer smo tu negde slicne visine,i kako vidim na snimcima,sasvim dovoljna visina...ajd neki predlog...hvala i pozz

sale_band 12.11.2013 04:43

Ja bi to samo skratio ako ti vec ne treba duplo :)

Milan$ 12.11.2013 04:45

vec sam prodao spydera,tako da sad kasno za secenje :D


Trenutno vrijeme na Forumu 21:46

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org