YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Korg (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Kad ce novi KORG arranzer ? (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=12572)

No.1 19.01.2010 10:01

Kad ce novi KORG arranzer ?
 
Jel se prica nesto oko novi KORG arranzer...ima li se ista u planu...
Neko cuo nesto?

tesla 20.01.2010 00:11

Već si izgustirao Pa2X ??!!

Ace 20.01.2010 00:48

Na NAMM pretstavljaju neki elektricni klavir. Od PA serija nista. :)

RadeKOKI 20.01.2010 00:53

Evo ako te bas interesuje imam neke nezvanicne informacije koje kruze izmedju KORG-ovih saradnika preko okeana preciznije Canada, KORG se bacio na razvijanje nove generacije zvuka ERT iliti Extreme Real Technology, pokusavaju da se priblize ostaloj konkurenciji Yamahi i Ketronu u nijansama realisticnosti u zvuku, naime nov koncept postoji i bice na bazi OASYS-a koji je inace propao kao model koji je izbacen ali nije nikad zaziveo tako da su novu tehnoglogiju spojili sa starom sminkom i namestice novi model koji ce sigurno parirati na trzistu, opet imam neke dojave da Yamaha nije zadovoljna sa TYROS3 modelom i da priprema 4-ku kao zamenu...tako da nesto ce se desiti sve u svemu KETRON je poceo opasno po americi i kanadi da im oduzima trziste pre svega model audya (negledamo nase potrebe nego potrebe ljudi koji tamo zive-domorodci iliti ameri) kvalitet zvuka, realisticnost, mogucnosti.....tako da KORG sprema neki odgovor eto kolko znam tolko sam napisao mogu se raspitati jos sta i kako ali teeeeesko se odaju neke tajne za razliku od Rolanda tamo bas nista...oni su tek nenormalni.

Vule 20.01.2010 01:03

Kolega Rade je uvek imao sveže informacije...i sigurno je da se nešto valja iza brda? :confused:


Mene sad zanima pošto nisam uspeo još da sredim PA2 da li će moći da se odmah zameni za PA3 kad ovaj izadje,da sad ne gubim više vreme oko ovoga da ga pakujem i nameštam,a vidim i da je Kolega Postavljač Teme sličnog razmišljanja?


Hvala

RadeKOKI 20.01.2010 01:17

Pa sad dali ce biti opet neka PA serija 3...nezna se jos nezvanicno, ali jedno je cinjenica da ni KORG vec duze vreme ne izbacuje nikakav aranzer na trziste i oni su poceli kao i Roland da prepakuju modele u pod drugim brojem, pa500, pa500 musikant, turski...tako da su reseni da sa novim modelom predju na nov korak u soundu mogucnostima, pa naj verovatnije ce se pojaviti prvo model sa zvucnicima kao i kod predhodnih serija PA1X pa PA1Xpro, PA800 pa PA2Xpro, e sad ostaje da cekamo...sta ce se desiti na KORG-u je da povuce potez, sve u svemu mozda postoji verovatnoca da se desi neocekivano na sledecem sajmu novi KORG i novi Roland posto su oni veciti borci za trziste, roland je povratio staru slavu na polju WORKSTATION-a pojavom Fantom serije gde je KORG bas debelo zaostao u nekim stvarima...pa videcemo sta i kako neminovna su nova desavanja...

Vule 20.01.2010 01:21

Možda Kolega Nedim zna...

kabi 20.01.2010 01:25

Evo kolege nesto sam nasao ako je verovati

Highslide JS

Ace 20.01.2010 01:34

Ovo je verovatno neka photoshop montaza =))
Pa nemoze vec nista ne javljaju, nista nema u planu a da se zna i kako ce izgledati cak i kutija napravljena.
A moram priznati da solidno izgleda

Dejan 20.01.2010 01:36

Bilo je Kabi price o ovome...Ne svidja mi se,nema sempler HAHAHAHHA.Salim se.To je foto-montaza


Trenutno vrijeme na Forumu 04:44

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org