YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Moduli (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=44)
-   -   yuzi sound (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=27426)

harmon 19.08.2014 17:49

yuzi sound
 
kakav je modul yuzi sound ? jel ga neko koristio ? kakve su mu performanse u odnosu na naprimer ketron x4 ili neki drugi modul

nikadvisekorg 20.08.2014 17:07

ne valja ništa ako mene pitaš :D

formuliši lepo pitanje ako misliš da ti neko odgovori bolje od mog odgovora iznad, ipak je ovo muzički forum, pa i na automobilskim forumima ko postavi pitanje npr kakav je golf auto, biva proglašen za troll-a i ili ćuti s bananom par dana ili biva izvrgnut pod*ebavanju, šta misliš da bi trebao da dobiješ kao odgovor na takvo glupo pitanje ipak vidim da nisi totalni početnik jer si registrovan 2005. godine.

Otpisani-EA7 29.08.2014 09:27

pa sad igracka... voleo bih da cujem neke lose karakteristike zasto je to igracka, za te pare neznam sta bolje uzeti, imam ga vise od pola godine skockao sebi set i teraj, drugar je spakovao ceo set od g6 na yuzia, nije da nesto hvalim tu spravu ali za te pare i nase potrebe meni je uz pa2x juzi sasvim dovoljan, ako imas negde mogucnosti kod nekoga idi probaj ga sat vremena pa vidi da li ti odgovara ili ne, tako je najbolje, pozdrav

Milan$ 29.08.2014 10:29

Cek malo da pitam i ja za taj yuzi nesto...jel on ima svoju banku boja, ili mogu ja da ubacujem svoje semplove? ako moze,koji format semplova cita? koliko memorije ima? mogu li se praviti terce?> zahvaljujem

Otpisani-EA7 29.08.2014 10:35

ima svoju banku, preko programa bank manager sastavljas set kako hoces, imas 999 user mesta da stavljas boje, mozes praviti terce kakve hoces, mozes staviti do 8 istovremenih instrumenata, mozes ubaciti svoje semplove moras konvertirati u wave format i za svaku dirku da napravis po jedan wave u duzini od 15 sekundi, zato jedna harmonika recimo ima 100mb na juzia, imas 4/8/16 i 32gb memorije, ja imam 16, i vise nego dovoljno, upalis ga i za tri sekunde kreces da sviras sa setom od 16gb, pozdrav

Narodnjak300 29.08.2014 10:38

Ako kupis Juzi zavrsio si sa solo bojama zauvek.

Milan$ 29.08.2014 11:22

a sam kvalitet njegovih boja, i semplova koje izbacuje? na nivou koje solo klavijature otprilike?

srki Fantom 29.08.2014 11:45

Meni Juzi saund zvuci extra,bar ono sto sam cuo na njihovom sajtu i na youtube, za te pare vrh.
Neznam sad sto se tice kvalitet izrade i dal se kvari...itd slabo se prica o ovom Sempleru neki
kazu da je smece neznam zasto.

Otpisani-EA7 29.08.2014 12:24

za kvar neznam stvarno jer kvara hvala bogu nisam imao, samo kuciste je plasticno, neka malo tvrdja plastika, kvalitet boja mozes uporediti kao na triton tr, doduse ima i boja koje mozes cuti i na fantomu, ako budem imao vremena da snimim nesto ja cu postaviti link da cujete osnovne boje i par zujalica terca itd, bas da je smece to nebih odmah rekao pre nego sto se ne isproba

Milan$ 29.08.2014 12:28

ako je zvucno kao TR, nije li bolje za iste novce onda uzeti sam TR? jes da je mali i zgodan za nosenje, al ovo pa cela klavijatura :) Trebam uzeti nesto za solo ovih dana, posto nemam puno novaca mislio TR-a,ili eventualno fantoma XA, kad me neko seti na ovo malo cudo Yuzi...a jel neophodno da on stoji na klavijaturi,ili moze da bude dole negde ispod mixera, a samo tastatura na klavijaturi? ili se na njemu menjaju banke boja, ili kako to vec ide kod njega?


Trenutno vrijeme na Forumu 13:11

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org