YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Sampleri (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Koji sempler sa is50b (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=12099)

nemanja 1982 15.12.2009 20:26

Koji sempler sa is50b
 
E kolege molim vas da mi sto pre pomognete..Imam korg is50b,extra sam zadovoljan njim,e sad mi treba neki sempler,koji ima semplovane harmonike,gajde,stringove i najvaznije semplovane bubnjeve..Pa bih ja iz tog semplera vukao semplove i semplovane bubnjeve..semplovani bubnjevi su mi najbitniji..A sad mi vi recite koji sempler da nadjem i kupim,koji je dobar i nece da se kvari.??.Spreman sam da dam od 150-200 evra..POmozite mi sto pre.......pozzzzzzzzzzzzzzzz

skoricnik 15.12.2009 20:28

AKAI sempleri. Potrazi o njima, ne znam bas tacno koji model, mislim da bi ti odgovarao AKAI S2000.

Pozdrav

nemanja 1982 15.12.2009 22:33

Ok druze..Taj sempler sam nasao za 150 evra..nije to problem..Nego me interesuje jel mogu da vucem iz njega semplovane bubnjeve,jer mi je to najvaznije i kakvi su semplovi i bubnjevi.ima li onih JV bubnjeva kao na TR .nisam imao prilike da slusam kako to zvuci...Jel priblizno korgu n-5???Aj neka mi neko detaljno objasni..hvala puno druze.......pozzzzzzzzzzzzz

gagan 15.12.2009 22:42

brate slatki uzmi tr korg i resio si sve probleme i sa bojama i sa bubnjem

caka012 15.12.2009 23:41

Jeste tr dobitna kombinacija, ali covek je finansijski ogranicen na 150-200 evra. Posto ja planiram da kupim neki sempler, malo sam po internetu gledao neke cene i zakljucio sam da za te pare mozes samo neki AKAI da nadjes. Sve ostalo je skuplje. Medjutim, i ja sam odlucio posle mnogo foruma, raspitivanja i uporedjivanja da, kao sto Gagan rece, sacekam jos malo, prikupim kintu i uzmem tr. Ono sto ima da se kupi za iznos koji si namenio u te svrhe je vec zastarelo i ubrzo ces da ga das na prodaju jer nece da zadovolji sve tvoje prohteve. Razmisli jos malo, pa uradi onako kako mislis da treba. Ovo nije cak ni savet jer ni ja nemem sempler, ovo je vise tema za razmisljanje.

skoricnik 16.12.2009 14:40

Mizerno je porediti Korg N5 i AKAI-eve semplere. To su dva sveta.
Sto se tice semplova...u AKAI mozes da strpas sve semplove koje cita TR, samo ih prekonvertujes u AWAVE-u. Nema on u sebi svoje interne semplove, on je samo uredjaj koji ce reprodukovati zvuk koji ce slati klavijatura MIDI signalima. Neces se pokajati ako uzmes taj sempler, a na kraju krajeva pitaj naseg clana "GALA", on koristi vec neko vreme takav sempler.

Pozdrav

nemanja 1982 16.12.2009 20:27

I????Sta mislis ti skoricnik,da li da kupim neki obican master kao sto je n-364,x5d,x50 ili kupim akai s2000 ili neki malo bolji do jedno 150-200 evra,kako sam i pre rekao??Neka mi objasni taj clan,sto si mi naveo njegovo ime...pOZZZZZZZZzzzzzzz

vingula 16.12.2009 20:49

Ako je TR dobitna kombinacija...šta je onda Fantom XR sempler???

skoricnik 16.12.2009 21:22

Ne moras uzimati uopste midi master. Mozes da vuces boje i da sviras desnu ruku na IS50. Dzabe ces baciti pare za neku drugu klavijaturu samo da bi sa njom vukao semplove sa AKAI-a.


Pozdrav

Hrvoje_Split 07.01.2010 02:21

Da ne otvaram novu temu...
 
Meni bi trebao sampler preko kojega bi samo vukao loop-ovan semplovan bubanj na pa 50!
Koja bi mi solucija bila najjjeftinija?
Hvala


Trenutno vrijeme na Forumu 12:38

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org