YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Sport (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Ufc (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=15066)

balkanac09 07.09.2010 00:36

Ufc
 
Pozz svima dali pratite UFC i dali smatrate da je u opste sport ?
Ultimate Fighting Championship a mislim da svi znamo o cemu se radi .
U gradu u kojem ja zivim Tj Vancouver Canada bilo je zestoke borbe dali u poste dopuste da se ova vrsta sport odrzi u gradu .
Dok u Montreal canada jedno stavno su ludi za sportom pa bih zamolio sve da kazu sta misle o ovom sport i dali uopste smatrate sportom

svrakan 07.09.2010 08:41

Pratim ga redovno,ali sam ipak vise za K1,mnogo je agresivan sport ,ali realno gledajuci svi ti momci su dobro utrenirani,pa kad covek pocne da razmislja vidi da u drugim sportovima ima mnogo vise opasnijih povreda,a ti sportovi su bez agresivnosti...tako da podrzavam ,a i volim dobar fight da pogledam.

Dare 82 07.09.2010 12:53

Takodje pratim ovaj sport samo sto bih ja izmenio neke stvari tu.Najvise me nervira kad se valjaju po podu pa ga onaj nisani i nikako da ga udari.To bih definitivno izbacio ili bar skratio na 30 sekundi.

Dell 07.09.2010 13:34

a jbg i to na podu je vjestina, jiu jitsu, hrvanje, poluge, ali i meni izgleda malo fegetski, jbg nije muski, sjecam se Mirka Filipovica dok je bio u K1 i uvijek je izbjegavao taj klinc na podu, jbg muski je muski :)

Dare 82 07.09.2010 15:36

Naravno da je vestina al necu da gledam kako ga uvrce nego kako ga bije.Zato i kazem da bih ogranicio vreme jer necu da gledam celu rundu kako ga onaj obgrlio nogama.

svrakan 07.09.2010 16:45

Pa sad se i prekida,ako je borba pasivna,tj.ako se nista ne desava sem grljenja,zato su i krace borbe.

balkanac09 07.09.2010 23:21

to jeste i meni najmrze kada se valjaju po podu mjesto da se bore ali kao sto jedan od kolega navede i to je vjestina jednostavno treba psihicki i fizicki umoriti protivnika

gogi-japanac 18.09.2010 11:18

U klinch borbi (parter) to sto kazete na podu.....e tu se najvise vidi ko je majstor,odatle se najvise i najcesce resavaju borbe u korist onog ko zna Brazilsku Dziu Dzicu (Obicno je to borac koji je ledjima na zemlji).

UFC je inace trenutno najelitnije takmicenje u MMA,zatim sledi Strikeforce,PRIDE pa sve ostalo.

Pogledajte na You Tube borce Georges St-Pierre,Lyoto Machida,Fedor Emilianenko...pa i Mirko Cro Cop u svoje najbolje dane....bicete impresionirani kakvi su to majstori.

luka22 27.10.2010 21:29

jel netko gledao ufc borbu courtea i vere u manchesteru. Strasna borba a i odlično što je UFC odlučio napraviti još jedan dobar MMA event u Europi.

balkanac09 10.03.2011 04:51

evo bas sada su najavli u mom gradu jos jedan spektakl koji ce biti odrzan u junu ove godine jedva cekam


Trenutno vrijeme na Forumu 21:56

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org