YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Roland (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Roland BK-9 (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=25024)

LAsER 23.03.2013 02:34

@Tranzit: još samo jedan post, kad smo već zagazili :)
Većini je to jasno da se tako radi, zašto rade i to nam je jasno, jer jednostavno nema velike konkurencije da bi pogurala "razvoj" i u tim segmentima (tehnologija postoji). Da imamo 2-3 (popularna branda) na sceni mobilnih uređaja, možda i dan danas ne bi imali uređaje kakvi su sada na tržištu. Srećom ima ih daleko više, pa se jagne ko će izdati bolji model. Tako da svi oni gledaju svoju korist, što je normalno. Šta će izdati top aranžer kada ne bi onda mogli napraviti toliko velik korak da namame korisnika da promjeni ubrzo na drugi model, već bi moralo proći puno više vremena da bi izdali novu tehnologiju, ovako daju na kašikicu.

Kad si već i sam dosta upućen u tome, a i možeš te nedostatke promjeniti, kad će TransAudio? :)

nesaband 23.03.2013 03:26

Prvi koji dodje u Beograd ce doci u moje ruke da ga testiram.to ce se desiti verovatno posle sajma.Prerano je da sudimo o instrumentu koji je videlo samo par ljudi za sad.

Roland dobro radi posao.Njegovo trziste nismo mi Balkanci vec ceo razvijeni svet koji jos uvek ima para.Kada mi budemo deo tog sveta onda mozemo da zakeramo.

tranzit 23.03.2013 03:46

Citat:

Originalno postovano od LAsER (Post 239695)
@Tranzit
Kad si već i sam dosta upućen u tome, a i možeš te nedostatke promjeniti, kad će TransAudio? :)

Mozda bih i ja trebalo da se ugledam na Yamahu i Korg pa da dajem na "kasicicu" !!!!! Ne, sigurno necu jer upravo radi toga i postoji Trans Audio koji ne mora da se mijenja svake godine da bi se bilo "Up to Date". Bice uskoro predstavljen model za Balkan, to sam vec u jednoj drugoj temi napisao, a svi ti nedostaci postojecih etabliranih aranzera su otklonjeni ali i ne samo to. Dodati su i silni novi Toolovi koji do sada nisu postojali u aranzerima, a ni u drugim Keyboard instrumentima. Malo strpljenja jer sam posljednjih mjeseci neocekivano bio prezauzet studijskim radom, pa se nije imalo vremena za ostalo.

Boban010 24.03.2013 11:09

Sta mi uradiste od teme,kukuuuu...."Sljivo sto mi ubi auto"!=))
@tranzit
Bolje nemo' vise ovako da branis Rolanda!:lol:

daca91 24.03.2013 11:17

da se strpimo jos par dana,pa da vidimo o cemu se radi :)

tranzit 24.03.2013 11:24

Citat:

Originalno postovano od Boban010 (Post 239767)
@tranzit
Bolje nemo' vise ovako da branis Rolanda!:lol:

Hahahahaha... ama ne branim ga Bobane, ne placaju me (bar da hoce), nego jednostavno treba glasno i jasno reci istinu pa kome se dopada, dopada, kome se ne dopada nek i dalje zivi u zabludi, mozda je tako srecniji... a to je i najvaznije, pa ma kako istina crna bila... nego pobjeze mi sinoc jedan GW-8 za 315 eura na e-bayu, a bas sam htio da ga testiram ugradivsi Trans Audio u njega... umalo se nisam ubio... hahahahahaha.

casper 24.03.2013 22:58


click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player

maricm 24.03.2013 23:43

Hehe ovo je pirat snimak

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

casper 24.03.2013 23:50

Da, i zvuk je loš. Malo za podgrijavanje dok ne izađe nešto ozbiljnije.
A pored dva ekrana još mali iPad :-)

Boban010 25.03.2013 01:33

Ko u TV studiju,ekrani na sve strane!:lol:
@tranzit
Ma znam da ih nisi branio,zezam se.Da si malo blize pa da ti prodam jedan od moja dva GW8.:D
Ili da kompenziramo za Trans audio....


Trenutno vrijeme na Forumu 07:24

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org