Videti jedan post
Star 18.02.2007, 02:06   #10
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pokušaj još sa tim što ti piše Fičo.Kad je stil zaštičen u njemu se nalaze metnuta podešenja to jest naprimjer parametri koji bi kako da ti najbolje objasnim u tvom slučaju bio naprimjer c- mol zapisan u styly.E kad bi bilo tako ti stayl transponiraš primjer na d-dur i sevaš ali posle jedno 4 takta ili koliko ih ima on kad če doči do te točke gdje je zapisano c- mol prebacit če se nazad sa d-mola opet na c-mol.Zato mora da potražiš u styly ako stoji taj parametar i izbrišeš ga.Tek posle on če ti dopustiti transponizaciju koju češ mu staviti.Do tog zaštičenja najviše dođe ne znam sigurno barem mislim kad neko na novo radi styl iz početka te stavi takve parametre i zabijeleži ih oni posle tako ostaju.Jer isto ti je naprimjer ako naložiš neki Midi File i ti u njega staviš po želji svoje boje od drumova i tako dalje on če ti ispočetka početi sa tim bojama ali kada če doči do mjesta ako su u njemu zabijeležene druge on če automatski na tome mjestu da si stavi te koje su tamo zabijeležene ustvari zapisane.Tako da moraš da naložiš Midi File u neki program primjer Cubase ja radim sa Cakewalk i tamo otvoriš trake i izbrišeš van imena boja te volumne i ostalo i onda če ti cijeli raditi kako si htao i podesio ga na početku.
Tako je i sa stylovima.I ako je tako kod tebe slučaj jedino češ tu situaciju moči riješiti u Record mode i naravno što kažeš baš puno ne radiš u njoj nažalost morat češ da malo pročitaš upustva a ta ti stoje na forumu.A da ti napomenem još da sam ja ponekad ovu situaciju rešio tako da sam naložio style na disketu zatim na Styleworks konvertirao styl prvo na neki drugi format synta a zatim taj isti nazad za korga i zaštite te parametri prijašnji su se tako poništili.
Pokušaj nešto od ovoga i siguran sam da če ti uspjeti.
Pozdrav
flosarka je offline   Reply With Quote