Videti jedan post
Star 07.02.2010, 02:36   #7
m.a.g.l.a
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.05.2008
Postovi: 1
Downloads: 39
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
m.a.g.l.a befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

da ti kao totalni pocetnik (vec godinu dana ) kazem ko totalnom pocetniku za te pare mozes da kupis aranzer klavijaturu i da nenaucis nista ili da uzmes neku klavijaturu sto nije aranzer ali da ima pitch bend i da ima dinamiku znaci ono normalno da nije igracka. i da na razliku para potrosis na casove klavira jer sam nista neces skontat 100% ni ja nisam skonto a kad imas aranzer i krenes ucit nesto preko midija pa neznas usaglasit levu i desnu ruku, neznas tonalitete i skale. onda odustanes lepo od pjesme pa krenes drugu i naucis od svake pomalo od neke uvod od neke refren od neke nesto i tu su problemi.na aranzeru u ritmu imas gotovu harmoniju i ti picis samo melodiju glas pjevas međutim kad nemas aranzer to zvuci uzasno.

e bas zato sto je uzasno ,moj ti je savjet da to ucis da bude poprilicno savrseno xD kad dostignes tu vrhunac onda kupi aranzer i nemoj kad krenes jednu pjesmu da ucis bilo to po sluhu ili po midi fajlu neprekidaj dok je nenaucis celu

moj ti je savet da za pocetak trazis pjesme koje imaju celu muzicku podrsku u pozadini ispod glasa a ne samo ritam neke stare sabanove ili klavirske neke domaćeg roka

a osnovu akorde to ti neko mora objasnit ja neznam jos nista specijalno jbg nemogu ti puno pomoc mene je drug ucio ali dok mi neko nije objasnio sam nisam nista skonto . savet kod klavijatura izbegavaj casio marku

pozzz i srećno
m.a.g.l.a je offline